Plaukų dažymas yra populiarus būdas keisti plaukų spalvą ir stilių.

Moterų plaukų dažymas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Moterų plaukų dažymas vieną spalvą
Vilniuje
€ 60.00 - 80.00
Žaneta Vidutinė rinkos kaina
Esu plataus profilio kirpėja,vyriški,moteriški,vaikiški plaukų kirpimai,plaukučių dažymai įvairiomis technikomis,plaukų priauginimai
Kaune (Centras)
€ 6.00/procedūra
Edita Vidutinė rinkos kaina
Kirpejos paslaugos pigiau Siauliuose. Plauku kirpimas, sukuosenos, dazymas, patarimai apie plauku prieziura. Pirmas apsikirpimas-3e! Vieta- centras.
Šiauliuose (Centras)
€ 3.00/procedūra
UAB "ALTANGARIS" GROŽIO SALONAS Vidutinė rinkos kaina
ok
Vilniuje (Naujininkai)
€ 10.00/procedūra
Grožio rojus Vidutinė rinkos kaina
Moteriški ir vyriški modeliniai kirpimai,dažymai šaknų bei visų plaukų,sruogavimas viena ir keliomis spalvomis,ombre dažymas,proginės šukuosenos,plaukų gydomosios procedūros.dažai Keune,emmediciotto,sensido,oister.
Kaune (Šilainiai)
€ 10.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos: Moteriškas kirpimas; Kirpimas karštomis žirklėmis; Šukavimas; Proginis šukavimas; Visų plaukų dažymas; Plaukų šaknų dažymas; Plaukų laminavimas su sušukavimu; Plaukų dažymas sruogom (pilnas);...
Vilniuje
€ 23.00/procedūra
Lege Artis - grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Kirpėjų paslaugos moterims: Moterų kirpimas; Plaukų dažymas; Dažymas sruogelėmis; Kasdienis sušukavimas moterims; Šventinis sušukavimas; Šventinė šukuosena; Cheminis plaukų garbanojimas; Cheminis plaukų tiesinimas (po stilisto konsultacijos);...
Vilniuje
€ 18.00/procedūra
UAB, ROJUMIS Vidutinė rinkos kaina
Kirpėjų paslaugos: Modelinis suaugusiųjų kirpimas; Modelinis vaikų kirpimas; Sušukavimas; Dažymas; Plaukų tiesinimas keratinu; Plaukų priauginimas.
Vilniuje
€ 15.00/procedūra
UAB grožio salonas, MELISANDA Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos kirpėjų paslaugos moterims: Moteriškas kirpimas (plaukų plovimas,kirpimas,džiovinimas fenų); Plaukų galiukų kirpimas; Modelinis moteriškas kirpimas su spindesio suteikiančia kauke Matrix Biolaze; Moterų sušukavimas (galvos plovimas,džiovinimas...
Vilniuje
€ 20.00/procedūra
Grožio salonas, Bellissimo Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos moterims: Kirpimas; Sušukavimas; Proginė šukuosena; Kirpčiukų kirpimas; Klasikinis plaukų dažymas; Tonavimas; Sruogelių dažymas; Šaknų dažymas; Cheminis sušukavimas; Procedūros plaukams.
Kaune
€ 14.48/procedūra

Profesionalus plaukų dažymas: patarimai ir gudrybės


Profesionalus plaukų dažymas reikalauja ne tik techninių įgūdžių, bet ir supratimo apie kliento poreikius bei plaukų būklę. Štai keletas patarimų, kaip gauti puikius plaukų dažymo rezultatus:

Prieš pradedant dažymo procedūrą, svarbu pasikonsultuoti su patyrusiu plaukų stilistu. Jis gali atlikti plaukų analizę ir pasiūlyti tinkamiausią spalvą bei techniką. Profesionalus stilistas atsižvelgs į jūsų odos atspalvį pasirenkant spalvą, kuri puikiai derės prie jūsų išvaizdos.

Teisinga dažymo technika: Skirtingos dažymo technikos gali suteikti skirtingus rezultatus. Stilistas pasirinks tinkamiausią techniką pagal jūsų norus ir plaukų tipą.

Apsaugos priemonės. Profesionalus stilistas visada naudos specialias apsaugos priemones, kad apsaugotų jūsų plaukus nuo pažeidimų ir išsaugotų plaukų sveikatą.

Kokybiški dažai: Naudojant kokybiškus plaukų dažus, galima gauti ilgiau išliekančius ir intensyvius rezultatus. Stilistas pasirinks tinkamiausius dažus jūsų plaukams.

Atnaujinimas ir priežiūra: Profesionalus stilistas taip pat patars ir pasiūlys produktus namų priežiūrai, kad išsaugotumėte spalvos intensyvumą ir išvengtumėte plaukų pažeidimų.


Kaip pasirinkti geriausią plaukų dažymo techniką?


Plaukų dažymo technikos pasirinkimas  gali priklausyti nuo jūsų asmeninių pageidavimų, plaukų tipo ir stiliaus. Štai keletas populiarių plaukų dažymo technikų, kurias galite apsvarstyti:

Balayage –  yra technika, kuriai būdingas laisvas šviesių  ir tamsių plaukų perėjimas. Stilistas rankomis ant plaukų tepa dažus, sukurdamas natūralių ir saulės paveiktų plaukų efektą.

Ombre - yra technika, kuriai būdingas pereinamumas nuo tamsesnių šaknų prie šviesesnių galiukų. Tai sukuria ryškų ir pastebimą kontrastą tarp spalvų.

Sombre - tai  švelnesnis ombre variantas, kuris sukuria mažesnį kontrastą tarp šaknų ir galiukų. Tai švelnesnis, natūralesnis efektas.

Visų plaukų dažymas - tai technika, kurioje visi plaukai yra dažomi vienu tonu, be ryškių kontrastų.

Ecaille (Rytietiški krištolo žiedai) -  Ecaille yra technika, kuri naudoja šviesias ir tamsias spalvas, sukurdama prabangų ir subtilų efektą, panašų į krištolo žiedus.


Kiek kainuoja profesionalus plaukų dažymas?


Profesionalaus plaukų dažymo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant saloną, kuris teikia paslaugas, jūsų geografinę vietą, plaukų ilgį ir dažymo techniką. Kainos gali būti skirstomos į kelias kategorijas:

Paprastas dažymas. Paprastas  dažymas viena spalva dažniausiai yra pigiausias. Kaina gali prasidėti nuo apie 30-50 eurų, bet gali pakilti priklausomai nuo plaukų ilgio ir storio.

Balayage, Ombre, Sombre ir kiti specialieji efektai. Tokios specialios dažymo technikos, kaip balayage, ombre ar sombre, gali reikalauti daugiau darbo ir profesionalių įgūdžių. Tokio tipo dažymas gali kainuoti nuo 50 iki 150 eurų ir daugiau.

Aukštos klasės salonai ir specialistai. Jei naudojami aukštos klasės plaukų dažai ir jums paslaugą teikia žinomas plaukų stilistas arba populiarus salonas, kainos gali pakilti iki 200 eurų ir daugiau.

Papildomos paslaugos. Kaina gali keistis, jei norite papildomų paslaugų, pvz., šampūno, kondicionieriaus, keratino apdailos ar kitų priežiūros procedūrų.


Top 5 plaukų dažymo klaidos, kurių galima išvengti


Plaukų dažymas gali suteikti puikų jūsų išvaizdos atnaujinimą, tačiau yra keletas dažymo klaidų, kurias verta išvengti. Štai top 5 plaukų dažymo klaidos:

Netinkama spalva. Dažant plaukus dažais, kurie nesiderina su jūsų odos atspalviu arba nesiderina su jūsų natūralia plaukų spalva, rezultatas gali būti netikėtas ir nesuderinamas su jūsų išvaizda.

Per dažnas dažymas.  Dažant plaukus per dažnai, ypač naudojant agresyvius dažus, galite pažeisti plaukų struktūrą ir jie gali tapti sausi ir trapūs.

Nepakankama priežiūra po dažymo. Nepakankama plaukų priežiūra po dažymo gali lemti spalvos išblukimą ir plaukų būklės pablogėjimą.

Nepakankamas testavimas. Neteisingas spalvos testavimas gali lemti netikėtus rezultatus. Jūs galite būti nepatenkinti galutiniu rezultatu arba patirti alerginę reakciją.

Svarbu suprasti, kad plaukų dažymas yra menas, ir geriau pasitikėti profesionalais, kad išvengtumėte galimų klaidų.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.