Plaukų laminavimas yra procedūra, kurios metu ant plaukų paviršiaus uždedamas specialus skaidrus lako mišinys. Ši procedūra dažnai naudojama siekiant suteikti plaukams blizgesio, minkštumo ir apsaugoti nuo pažeidimų.

Plaukų laminavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB "ALTANGARIS" GROŽIO SALONAS Vidutinė rinkos kaina
ok
Vilniuje (Naujininkai)
€ 10.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos: Moteriškas kirpimas; Kirpimas karštomis žirklėmis; Šukavimas; Proginis šukavimas; Visų plaukų dažymas; Plaukų šaknų dažymas; Plaukų laminavimas su sušukavimu; Plaukų dažymas sruogom (pilnas);...
Vilniuje
€ 23.00/procedūra
Lege Artis - grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Kirpėjų paslaugos moterims: Moterų kirpimas; Plaukų dažymas; Dažymas sruogelėmis; Kasdienis sušukavimas moterims; Šventinis sušukavimas; Šventinė šukuosena; Cheminis plaukų garbanojimas; Cheminis plaukų tiesinimas (po stilisto konsultacijos);...
Vilniuje
€ 18.00/procedūra
UAB, Jos Kaprizai Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos: Modelinis moterų kirpimas; Kirpčiukų kirpimas. CHEMINIS SUŠUKAVIMAS. KERATININIS TIESINIMAS. ŠUKAVIMAS: Paprastas fenavimas; Dieninė šukuosena; Vakarinė šukuosena; Proginė šukuosena. DAŽYMAS: Viena ar dviem...
Kaune
€ 15.00/procedūra
Grožio ir soliariumo studijoje Jūsų laukia naujausi kirpimai ir dažymai. Pagal specialias technologijas sukurti “Keune” ir “L’oreal Professionnel” plaukų dažai tinka įvairių tipų plaukams ir...
Šiauliuose
€ 14.48/procedūra
UAB, TIGRINĖ LELIJA Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos: KIRPIMAS; CHEMINIAI ŠUKAVIMAI; PLAUKŲ TIESINIMAS: PLAUKŲ DAŽYMAS: ATSTATOMOSIOS PLAUKŲ PROCEDŪROS.
Kaune
€ 1.00/procedūra
IĮ, Grožio paslapis Vidutinė rinkos kaina
Kirpyklos paslaugos moterims: Moterų kirpimas; Kirpčiukų ir galų kirpimas; Džiovinimas fenu; Plaukų tiesinimas; Proginės šukuosenos; Vestuvinė šukuosena ; Cheminis plaukų garbanojimas; Cheminis plaukų tiesinimas; Sruogų...
Šiauliuose
€ 14.48/procedūra
IĮ, BE YUO TIFUL Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos: Vyriškas kirpimas; Moteriškas kirpimas; Vaikiškas kirpimas(iki 10 metų); Galvos trinkimas su džiovinimu; Kaukė plaukams; Šukavimas.; Plaukų tiesinimas; Braziliškas plaukų tiesinimas CocoChoco keratinu;...
Panevėžyje
€ 10.00/procedūra
Grožio salonas, Natali Vidutinė rinkos kaina
Salone teikiamos šios kirpyklos paslaugos: Moteriškas kirpimas(kirpimas, plovimas, šukavimas); Plaukų šaknų dažymas(kirpimas + dažymas); Visų plaukų dažymas (+kirpimas, šukavimas)​; Sruogų dažymas; Cheminis sušukavimas (+kirpimas, šukavimas)​;...
Kaune
€ 15.00/procedūra
Mini SPA centras, AGNETĖ Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos kirpimo paslaugos: Modelinis vyrų kirpimas; Modelinis vaikų kirpimas (iki 12 metų); Modelinis moterų kirpimas ; Plaukų džiovinimas fenu; Plaukų tiesinimas žnyplėmis; Plaukų šilko terapija...
Šiauliuose
€ 14.48/procedūra

Ilgalaikė plaukų laminavimo nauda: Jūsų plaukai niekada nebuvo tokie žvilgantys


Ilgalaikis plaukų laminavimas gali suteikti jūsų plaukams daugybę naudos, o rezultatas – spindintys, sveiki ir žvilgantys plaukai. Štai keletas ilgalaikės plaukų laminavimo naudos aspektų:

Blizgesys: Plaukų laminavimas padeda sukurti intensyvų blizgesį, todėl jūsų plaukai atrodo sveiki ir švytintys.

Minkštumas: Laminavimas suteikia plaukams minkštumo pojūtį, leidžia jums mėgautis švelniais, maloniais plaukų bangavimo pojūčiais.

Spalvos ryškumas: Procedūra padeda sustiprinti ir išryškinti plaukų spalvą, suteikiant jai gyvumo ir ryškumo.

Apsauga nuo pažeidimų: Laminavimo mišinys veikia kaip plėvelė, kuri apsaugo plaukus nuo išorinių veiksnių, tokių kaip saulės spinduliai, vėjas ar oro tarša.

Lengvas stilingumas: Laminuoti plaukai tampa lengviau valomi, formuojami ir prižiūrimi. Plaukai ne tik atrodo gerai, bet ir yra lengviau suvaldomi.

Ilgaamžiškumas: Ilgalaikis laminavimas suteikia ilgalaikius rezultatus, todėl jūsų plaukai išlieka sveiki ir blizgantys ilgesnį laiką.

Alternatyva chemijai: Laminavimas gali būti puiki alternatyva cheminiams plaukų procesams, pavyzdžiui, dažymui ar tiesinimui, nes jis dažnai naudoja mažiau cheminių medžiagų.


Kiek laiko išlieka plaukų laminavimo efektas?


Plaukų laminavimo efektas gali skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, tokių kaip jūsų plaukų tipas, gyvenimo būdas, priežiūra po laminavimo ir naudojamų produktų kokybė. Tačiau įprastai galima tikėtis, kad plaukų laminavimo efektas išliks nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

Štai keletas veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti:

Plaukų tipas: Riebūs plaukai gali prarasti laminavimo efektą greičiau nei sausi plaukai, nes riebalai gali pažeisti laminavimo plėvelę.

Priežiūra: Po laminavimo svarbu laikytis tinkamos plaukų priežiūros. 

Produktų kokybė: Aukštos kokybės laminavimo produktai gali suteikti ilgesnį efektą nei pigesni variantai.

Fiziniai veiksniai: Per dažnas plaukų plovimas, kieti šepetėliai ir kitos mechaninės pažeidimo formos gali paveikti laminavimo trukmę.

Aplinkos veiksniai: Saulė, vėjas ir oro tarša gali neigiamai veikti laminuotus plaukus..5 populiarūs mitai apie plaukų laminavimą: ką turite žinoti


Plaukų laminavimas yra dažnai naudojama  grožio procedūra, tačiau apie ją egzistuoja įvairių mitų. Štai penki populiarūs mitai apie plaukų laminavimą ir jų atskleidimas:

Mitai apie chemiją: Dažnai žmonės bijo, kad laminavimo metu naudojami chemikalai gali pakenkti plaukams. Tačiau laminavimo produktai yra sukurti taip, kad plaukams suteiktų apsaugą ir blizgesį, o ne juos pažeistų.

Plaukų svoris po laminavimo: Kai kas mano, kad laminavimas padaro plaukus sunkius ir nevaldomus. Tai netiesa – laminavimas dažnai suteikia plaukams minkštumo ir lengvumo pojūtį.

Ilgaamžiškumas: Kartais galima išgirsti, kad laminavimo efektas yra trumpalaikis. Nors tai priklauso nuo daugybės veiksnių, tokių kaip priežiūra, laminuotų plaukų efektas gali išlikti ilgiau nei manytumėte.

Spalvos pokyčiai: Yra įsitikinimas, kad laminavimas gali pakeisti plaukų spalvą. Tai tiesa tik tuo atveju, jei naudojami laminavimo produktai su spalvotomis medžiagomis, o dauguma produktų yra be spalvų.

Menka nauda: Kai kurie manys, kad plaukų laminavimas tinka tik turintiems pažeistus plaukus. Tačiau laminavimas gali būti naudingas ir tiems, kurių plaukai yra sveiki, siekiant suteikti jiems papildomos apsaugos ir blizgesio.


Kaip plaukų laminavimas veikia plaukų sveikatą?


Plaukų laminavimas gali turėti tiek teigiamą, tiek neigiamą poveikį plaukų sveikatai. Štai kaip plaukų laminavimas veikia plaukų būklę:

Teigiamas poveikis:

Blizgesys ir minkštumas: Laminavimas dažnai suteikia plaukams intensyvų blizgesį ir minkštumą.

Apsauga nuo pažeidimų: Laminavimo mišinys ant plaukų paviršiaus sukuria plėvelę, kuri gali apsaugoti nuo išorinių veiksnių, tokių kaip saulės spinduliai, vėjas ir oro tarša. 

Plaukų valymas: Laminuoti plaukai dažnai yra lengviau valomi ir formuojami. Plaukai tampa lankstesni ir valomi su mažiau pastangų.

Neigiamas poveikis:

Svoris: Kai kurie žmonės gali jausti, kad laminuoti plaukai yra sunkesni ir nevaldomi. Tai yra subjektyvus jausmas, ir tai gali priklausyti nuo individualių plaukų savybių.

Chemikalai: Laminavimo metu naudojami chemikalai. Nors dauguma laminavimo produktų yra saugūs, kai kurie žmonės gali būti jautrūs tam tikroms medžiagoms. Svarbu pasitarti su profesionaliu stilistu ir atlikti alergijos testą.

Ilgalaikio poveikio neaiškumas: Nepaisant to, kad laminavimas gali suteikti ilgalaikius rezultatus, ilgalaikis poveikis vis dar gali kisti priklausomai nuo individualių priežiūros įpročių.

Prieš nusprendžiant dėl plaukų laminavimo, patariame pasitarti su profesionaliu stilistu arba plaukų specialistu, kad jie galėtų atsižvelgti į jūsų plaukų būklę ir poreikius.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.