Nuotakos šukuosena yra ypatinga šukuosena, kuria puošiamasi vestuvėse. Ji gali būti įvairių formų, stilių ir dekoracijų, tačiau ši šukuosena paprastai yra išskirtinė, rafinuota ir atitinka vestuvėse dėvimas sukneles bei jų stilių.

Nuotakos šukuosena 

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Edita Vidutinė rinkos kaina
Kirpejos paslaugos pigiau Siauliuose. Plauku kirpimas, sukuosenos, dazymas, patarimai apie plauku prieziura. Pirmas apsikirpimas-3e! Vieta- centras.
Šiauliuose (Centras)
€ 3.00/procedūra
UAB "ALTANGARIS" GROŽIO SALONAS Vidutinė rinkos kaina
ok
Vilniuje (Naujininkai)
€ 10.00/procedūra
Grožio rojus Vidutinė rinkos kaina
Moteriški ir vyriški modeliniai kirpimai,dažymai šaknų bei visų plaukų,sruogavimas viena ir keliomis spalvomis,ombre dažymas,proginės šukuosenos,plaukų gydomosios procedūros.dažai Keune,emmediciotto,sensido,oister.
Kaune (Šilainiai)
€ 10.00/procedūra
Lege Artis - grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Kirpėjų paslaugos moterims: Moterų kirpimas; Plaukų dažymas; Dažymas sruogelėmis; Kasdienis sušukavimas moterims; Šventinis sušukavimas; Šventinė šukuosena; Cheminis plaukų garbanojimas; Cheminis plaukų tiesinimas (po stilisto konsultacijos);...
Vilniuje
€ 18.00/procedūra
UAB grožio salonas, MELISANDA Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos kirpėjų paslaugos moterims: Moteriškas kirpimas (plaukų plovimas,kirpimas,džiovinimas fenų); Plaukų galiukų kirpimas; Modelinis moteriškas kirpimas su spindesio suteikiančia kauke Matrix Biolaze; Moterų sušukavimas (galvos plovimas,džiovinimas...
Vilniuje
€ 20.00/procedūra
UAB, Jos Kaprizai Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos: Modelinis moterų kirpimas; Kirpčiukų kirpimas. CHEMINIS SUŠUKAVIMAS. KERATININIS TIESINIMAS. ŠUKAVIMAS: Paprastas fenavimas; Dieninė šukuosena; Vakarinė šukuosena; Proginė šukuosena. DAŽYMAS: Viena ar dviem...
Kaune
€ 15.00/procedūra
KRISTINA Vidutinė rinkos kaina
Niekas nepadaro moters gražesnės kaip tikėjimas, kad ji graži. Sophia Loren. Trūksta tikėjimo? O galbūt tik vienos malonios grožio procedūros? :) Teikiu plaukų modeliavimo paslaugas.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 1.00/procedūra
GROŽIO NAMAI, TI AMO Vidutinė rinkos kaina
PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PASLAUGOS: Moteriškas kirpimas; Vyriškas kirpimas; Vaikiškas kirpimas; Plaukų dažymas; Sušukavimas; Šukuosena.
Kaune, Kiti miestai
€ 15.00/procedūra
UAB, Erikos grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
KIRPYKLOS PASLAUGOS MOTERIMS: Plaukų ir odos tipo nustatymas aparatu; Atpalaiduojantis galvos masažas; Moterų kirpimas su sušukavimu; Dažymas; Dažymas sruogomis; Šukavimas; Plaukų tiesinimas.
Kaune
€ 21.00/procedūra
UAB "Grožio Idėjos" Vidutinė rinkos kaina
KIRPĖJŲ PASLAUGOS moterims: Modelinis kirpimas; Kasdieninis sušukavimas; Proginės šukuosenos; Cheminis sušukavimas; Plaukų priauginimas; Plaukų dažymas 1 spalva; Sruogelių dažymas ; Plaukų dažymas 1 spalva; Plaukų...
Šiauliuose
€ 15.00/procedūra

Kaip pasirinkti tinkamą nuotakos šukuoseną savo vestuvėms


Pasirenkant tinkamą nuotakos šukuoseną vestuvėms, svarbu atsižvelgti į keletą veiksnių, kad būtų pasiekti idealiai atitinkantys jūsų norus ir stilių rezultatai:

Vestuvinės suknelės stilius: Svarbu, kad pasirinkta šukuosena harmoningai derėtų su vestuvėse dėvima suknele. Jei suknelė yra iškili, išskirtinė, tai šukuosena turėtų atitikti šį stilių.

Plaukų tipas: Pasirinkite šukuoseną, kuri atitiktų jūsų plaukų tipą. Garbanotiems plaukams, tiesintiems ar trumpiems plaukams galimi skirtingi variantai. Svarbu, kad šukuosena būtų ne tik graži, bet ir tinkama jūsų plaukams.

Nuotaika ir asmeninė išvaizda: Svarbu pasirinkti šukuoseną, kuri atitiktų jūsų nuotaiką ir atspindėtų jūsų asmeninį stilių. Galbūt turėtų būti apsvarstytos galimybės su papuošalais, valiu ar kitais akcentais, kurie suteiktų šukuosenai ypatingumo.

Bandomoji šukuosena: Prieš vestuves, svarbu išbandyti šukuoseną, kad įsitikintumėte, jog ji atitinka jūsų lūkesčius ir atrodo gražiai kartu su visomis vestuvėse dėvimosiomis detalėmis.

Konsultacija su specialistu: Svarbu pasitarti su plaukų specialistu ar stilistu. Jie gali patarti dėl tinkamos šukuosenos, atsižvelgiant į jūsų plaukų tipą, vestuvėse dėvimos suknelės stilių ir individualius norus.


Kokia nuotakos šukuosena geriausiai tinka ilgiems plaukams?


Turint ilgus plaukus, yra daugybė galimybių kurti įspūdingą nuotakos šukuoseną. Keletas tinkamų variantų:

Klasikinis šinjonas: nesenstanti ir elegantiška šukuosenas, kai plaukai susukami arba supinami pakaušyje.

Minkštos, laisvos garbanos: natūralios, švelnios garbanos gali sukurti romantišką nuotakos ilgų plaukų išvaizdą.

Pintos pynės: įmantrios pynutės, susuktos į šukuoseną, gali suteikti unikalią ir rafinuotą išvaizdą

Pusiau aukštyn, pusiau žemyn: kai kuriuos plaukus palikus laisvus. o kitus surišus, sukuriama harmoninga ir stilinga išvaizda.

Elegantiškas kuodas: norint atrodyti šiuolaikiškai ir švariai, puikus pasirinkimas gali būti aptaki uodega arba aukštas kuodas.

Svarbu atsiminti, kad norint pasirinkti tinkamą nuotakos šukuoseną, svarbu atsižvelgti į savo asmeninius pageidavimus ir vestuvių suknelės stilių, kad sukurtumėte išskirtinę ir įsimintiną šventinę išvaizdą.


6 stilingos nuotakos šukuosenos vestuvėms


Atsižvelgiant į vestuvinius mados tendencijas, štai šeši stilingi ir populiarūs nuotakos šukuosenos variantai:

Klasikinis šinjonas: Puikiai tinka kuriant elegantišką ir išskirtinį stilių, kai plaukai švelniai dengia kaktos dalį.

Pintas karūna: Įmantrios pynės, apvyniotos aplink galvą, suformuojant karūną, sukuriant romantišką ir estetišką išvaizdą.

Dviejų aukštų šukuosena: Universalus pasirinkimas, leidžiantis daliai plaukų laisvai kristi, o kitai pusei būti sušukuotai arba susuktai.

Laisvos, natūralios garbanos: Suformuotos laisvos garbanos sukuria nuoširdžią ir romantišką išvaizdą.

Pusiau surištas kuodas: Kuodai, susukti pusiau surištą šukuoseną, suteikia išskirtinį ir tvarkingą įspūdį.

Elegantiška šukuosena su veliumu: Veliumu papuošta šukuosena sukuria išskirtinę ir šventinę išvaizdą, pabrėždama nuotakos grožį.

Visų šių šukuosenų pasirinkimas priklauso nuo vestuvių suknelės stiliaus, asmeninio stiliaus ir norų. 


Profesionalūs nuotakos šukuosenos patarimai gražiai išvaizdai


Norint pasirinkti tinkamą nuotakos šukuoseną, svarbu prisiminti keletą svarbių dalykų, kurie padės sukurti išskirtinį išvaizdos įspūdį:

Konsultacija su specialistu: Rekomenduojama pasitarti su plaukų specialistu ar stilistu iš anksto. Jie gali pasiūlyti patarimų ir variantų, atitinkančių vestuvinių drabužių stilių bei jūsų plaukų tipą.

Bandomoji šukuosena: Prieš vestuves būtina išbandyti pasirinktą šukuoseną. Tai suteiks galimybę įsitikinti, ar šukuosenos stilistika tinka jūsų asmeninei išraiškai ir vestuvių suknelei.

Nuotaika ir jausmas: Svarbu rinktis šukuoseną, kuri atitiktų jūsų nuotaiką ir išreikštų asmeninį stilių. Pavyzdžiui, romantiškos šukuosenos gali geriau atitikti šventės atmosferą.

Papuošalai ar aksesuarai: Įtraukite subtilius papuošalus ar aksesuarus į savo šukuoseną, tačiau svarbu nepadauginti jų panaudoti, kad šukuosena atrodytų subalansuota.

Plaukų priežiūra iki vestuvių: Rūpestinga plaukų priežiūra iki vestuvių padės sukurti tobulą bazę šukuosenai.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.