Proginės šukuosenos moterims - tai šukuosenos pritaikytos tam tikrai progai.

Proginės šukuosenos moterims

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Edita Vidutinė rinkos kaina
Kirpejos paslaugos pigiau Siauliuose. Plauku kirpimas, sukuosenos, dazymas, patarimai apie plauku prieziura. Pirmas apsikirpimas-3e! Vieta- centras.
Šiauliuose (Centras)
€ 3.00/procedūra
UAB "ALTANGARIS" GROŽIO SALONAS Vidutinė rinkos kaina
ok
Vilniuje (Naujininkai)
€ 10.00/procedūra
Grožio rojus Vidutinė rinkos kaina
Moteriški ir vyriški modeliniai kirpimai,dažymai šaknų bei visų plaukų,sruogavimas viena ir keliomis spalvomis,ombre dažymas,proginės šukuosenos,plaukų gydomosios procedūros.dažai Keune,emmediciotto,sensido,oister.
Kaune (Šilainiai)
€ 10.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos: Moteriškas kirpimas; Kirpimas karštomis žirklėmis; Šukavimas; Proginis šukavimas; Visų plaukų dažymas; Plaukų šaknų dažymas; Plaukų laminavimas su sušukavimu; Plaukų dažymas sruogom (pilnas);...
Vilniuje
€ 23.00/procedūra
Lege Artis - grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Kirpėjų paslaugos moterims: Moterų kirpimas; Plaukų dažymas; Dažymas sruogelėmis; Kasdienis sušukavimas moterims; Šventinis sušukavimas; Šventinė šukuosena; Cheminis plaukų garbanojimas; Cheminis plaukų tiesinimas (po stilisto konsultacijos);...
Vilniuje
€ 18.00/procedūra
UAB, ROJUMIS Vidutinė rinkos kaina
Kirpėjų paslaugos: Modelinis suaugusiųjų kirpimas; Modelinis vaikų kirpimas; Sušukavimas; Dažymas; Plaukų tiesinimas keratinu; Plaukų priauginimas.
Vilniuje
€ 15.00/procedūra
UAB grožio salonas, MELISANDA Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos kirpėjų paslaugos moterims: Moteriškas kirpimas (plaukų plovimas,kirpimas,džiovinimas fenų); Plaukų galiukų kirpimas; Modelinis moteriškas kirpimas su spindesio suteikiančia kauke Matrix Biolaze; Moterų sušukavimas (galvos plovimas,džiovinimas...
Vilniuje
€ 20.00/procedūra
Grožio salonas, Bellissimo Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos moterims: Kirpimas; Sušukavimas; Proginė šukuosena; Kirpčiukų kirpimas; Klasikinis plaukų dažymas; Tonavimas; Sruogelių dažymas; Šaknų dažymas; Cheminis sušukavimas; Procedūros plaukams.
Kaune
€ 14.48/procedūra
UAB, Jos Kaprizai Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos: Modelinis moterų kirpimas; Kirpčiukų kirpimas. CHEMINIS SUŠUKAVIMAS. KERATININIS TIESINIMAS. ŠUKAVIMAS: Paprastas fenavimas; Dieninė šukuosena; Vakarinė šukuosena; Proginė šukuosena. DAŽYMAS: Viena ar dviem...
Kaune
€ 15.00/procedūra
Grožio salonas, GROŽIO PERLAI Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos: Moterų kirpimas(galvos trinkimas + kirpimas + fenavimas) Plaukų kirpimas karštomis žirklėmis (galvos trinkimas + kirpimas + fenavimas); Plaukų dažymas; Sušukavimas (galvos trinkimas...
Kaune
€ 15.00/procedūra

Geriausios proginės šukuosenos moterims: išsiskirkite iš minios!


Štai keletas populiarių ir elegantiškų proginių šukuosenų moterims:

Šukuosena "Chignon": Šis klasikinis ir elegantiškas stilius tinka tiek kasdieniam gyvenimui, tiek ypatingoms progoms. 

Bangų šukuosena: Bangos gali suteikti romantišką ir gaivų stilių. 

"Updo" su pynėmis arba perlais: Šis stilius yra aukštai, subtiliai sukelti plaukai su dekoratyviniu elementu, tokiu kaip perlai arba blizgučiai. 

Prancūziška "Twist" šukuosena: Ši šukuosena yra prabangi ir laiko patikrinta, tinka tiek ilgiems, tiek vidutinio ilgio plaukams.

"Half-Up, Half-Down" šukuosena: Ši šukuosena yra puikus kompromisas tarp atviro plaukų stiliaus ir šukuosenos. Jos esmė - dalis plaukų yra pakelti aukštai arba įtempti, o kitos dalys lieka laisvos.

"Messy Bun": Netvarkingas, atsitiktinis kamuolys yra puikus neformalus stilius, kuris vis tiek atrodo elegantiškai ir šiuolaikiškai.


Ar verta investuoti į profesionalią proginę šukuoseną moterims?


 Jeigu norite pasijusti ypatingai ir pasirinkti stilingą, aukštos kokybės šukuoseną ypatingoms progoms ar svarbioms renginio dienoms tikrai verta investuoti į profesionalią proginę šukuoseną, 

Profesionalus stilistas turės patirties ir žinių, kaip sukurti išskirtines ir atitinkančias jūsų asmeninį stilių šukuosenas. Jis taip pat žinos naujausias mados tendencijas ir technikas.

Profesionalus stilistas dirbs su jumis, atsižvelgdamas į jūsų veido formą, plaukų tipą ir asmeninius pageidavimus. Jis gali pasiūlyti unikalią ir pritaikytą šukuoseną, kuri atspindės jūsų individualumą.

Profesionali šukuosena gali sutaupyti jums laiko, nes jums nereikės patiems kurti sudėtingų šukuosenų namuose. Be to, galėsite pasitikėti, kad jūsų išvaizda bus puikiai prižiūrėta. Jūs jausitės ypatingai ir pasiruošę pasirodyti ypatingoje šventėje ar renginyje.

Stilistas gali pasirūpinti tuo, kad šukuosena išlaikytų stilingumą per visą renginio dieną, atsižvelgdamas į jūsų pageidavimus ir renginio pobūdį.


Kodėl proginės šukuosenos moterims yra svarbios?


Proginės šukuosenos moterims yra svarbios dėl kelių priežasčių:

Ypatingumo jausmas: Proginė šukuosena suteikia moteriai ypatingumo jausmą. 

Svarbios progos: Specialios progos, tokios kaip vestuvės, jubiliejai, gimtadieniai ar svarbios šventės, reikalauja ypatingos išvaizdos. Proginė šukuosena padeda sukurti tinkamą atmosferą ir prisideda prie ypatingų prisiminimų.

Pasitikėjimas: Gražiai sukurta šukuosena gali didinti moters pasitikėjimą savimi. 

Stiliaus ir mados atspindys: Proginė šukuosena dažnai atspindi naujausias mados tendencijas ir stilistikos niuansus. 

Pramogos ir atsipalaidavimas: Proginė šukuosena taip pat gali būti nuostabi pramoga ir atsipalaidavimas. Dažnai moterys mėgsta leisti laiką su profesionaliais stilistais, pasidalinti idėjomis ir pamatyti, kaip atrodo jų plaukai sukurti įvairiais būdais.


Kaip pasirinkti tinkamą proginę šukuoseną moterims?


Tinkamas proginės šukuosenos pasirinkimas moterims gali būti malonus procesas, kurį verta atlikti kruopščiai. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti. 

Atsižvelkite į tai, kuriai progai jūs ruošiatės. Vestuvėms, gimtadieniui, šventei ar kitai ypatingai progai gali būti tinkamos skirtingos šukuosenos. 

Kiekvienas plaukų tipas ir ilgis gali reikalauti skirtingo šukuosenos požiūrio. Aptarkite su stilistu, koks plaukų stilius geriausiai atitiks jūsų plaukų savybes.

Pasitikėkite profesionaliu stilistu. Geriausias būdas pasirinkti tinkamą šukuoseną yra konsultacija su profesionaliu stilistu. Jis gali atsižvelgti į jūsų veido formą, odos atspalvį ir asmeninį stilių, pasiūlyti idėjų ir kartu su jumis atrinkti tobulą šukuoseną.

Jeigu norite būti madinga, peržiūrėkite naujausias mados tendencijas šukuosenų srityje. Tai gali padėti jums rasti įkvėpimo ir pasirinkti šukuoseną, kuri atitinka dabartinę mados kryptį.

Atsižvelkite į Jūsų asmeninį stilių, pabandykite ankstesnes šukuosenas, svarbiausia – jauskitės patogiai. Jeigu jūsų pasirinkimas atitinka jūsų pageidavimus ir suteikia pasitikėjimo, tai bus tinkama proginė šukuosena.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.