Plaukų procedūros

Plaukų procedūros gali būti įvairios ir apimti įvairius plaukų priežiūros metodus ir gydymus, tokie kaip: plaukų priežiūra, kirpimas, plaukų dažymas ir pan.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Moterų plaukų dažymas vieną spalvą
Vilniuje
€ 60.00 - 80.00
Moterų kirpimas, ilgai išliekantis puikią formą, garantuojant išskirtiną išvaizdą ir stilių.
Vilniuje
€ 35.00
Žaneta Vidutinė rinkos kaina
Esu plataus profilio kirpėja,vyriški,moteriški,vaikiški plaukų kirpimai,plaukučių dažymai įvairiomis technikomis,plaukų priauginimai
Kaune (Centras)
€ 6.00/procedūra
Edita Vidutinė rinkos kaina
Kirpejos paslaugos pigiau Siauliuose. Plauku kirpimas, sukuosenos, dazymas, patarimai apie plauku prieziura. Pirmas apsikirpimas-3e! Vieta- centras.
Šiauliuose (Centras)
€ 3.00/procedūra
UAB "ALTANGARIS" GROŽIO SALONAS Vidutinė rinkos kaina
ok
Vilniuje (Naujininkai)
€ 10.00/procedūra
Grožio rojus Vidutinė rinkos kaina
Moteriški ir vyriški modeliniai kirpimai,dažymai šaknų bei visų plaukų,sruogavimas viena ir keliomis spalvomis,ombre dažymas,proginės šukuosenos,plaukų gydomosios procedūros.dažai Keune,emmediciotto,sensido,oister.
Kaune (Šilainiai)
€ 10.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Plaukų priežiūros paslaugos: Moteriškas kirpimas; Kirpimas karštomis žirklėmis; Šukavimas; Proginis šukavimas; Visų plaukų dažymas; Plaukų šaknų dažymas; Plaukų laminavimas su sušukavimu; Plaukų dažymas sruogom (pilnas);...
Vilniuje
€ 23.00/procedūra
Lege Artis - grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Kirpėjų paslaugos moterims: Moterų kirpimas; Plaukų dažymas; Dažymas sruogelėmis; Kasdienis sušukavimas moterims; Šventinis sušukavimas; Šventinė šukuosena; Cheminis plaukų garbanojimas; Cheminis plaukų tiesinimas (po stilisto konsultacijos);...
Vilniuje
€ 18.00/procedūra
UAB, ROJUMIS Vidutinė rinkos kaina
Kirpėjų paslaugos: Modelinis suaugusiųjų kirpimas; Modelinis vaikų kirpimas; Sušukavimas; Dažymas; Plaukų tiesinimas keratinu; Plaukų priauginimas.
Vilniuje
€ 15.00/procedūra
UAB grožio salonas, MELISANDA Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos kirpėjų paslaugos moterims: Moteriškas kirpimas (plaukų plovimas,kirpimas,džiovinimas fenų); Plaukų galiukų kirpimas; Modelinis moteriškas kirpimas su spindesio suteikiančia kauke Matrix Biolaze; Moterų sušukavimas (galvos plovimas,džiovinimas...
Vilniuje
€ 20.00/procedūra

Kaip pasirinkti tinkamą plaukų procedūrą: ekspertų patarimai


Tinkamos plaukų procedūros pasirinkimas yra labai svarbus. Štai keletas ekspertų patarimų, kaip tai padaryti:

Pirmiausia pasitarkite su plaukų specialistu ar stilistu. Jie gali įvertinti jūsų plaukų būklę ir poreikius, bei pasiūlyti tinkamiausią procedūrą. Jei jūsų plaukai yra pažeisti ar sausi, jums gali prireikti drėkinimo ar gydymo procedūros. Jei plaukai yra sveiki, galite rinktis kitokį priežiūros metodą.

Nustatykite savo tikslus: Ar norite pakeisti spalvą, pagerinti plaukų būklę ar tiesiog išmėginti naują stilių? 

Įvertinkite laiko ir finansų poreikius: Kai kurios procedūros reikalauja daug laiko ir pastangų, tuo tarpu kitos yra greitesnės ir pigesnės. Atsižvelkite į tai, kiek laiko ir pinigų galite skirti plaukų priežiūrai.

Apie procedūrą pasiklauskite kitų: Jei turite draugų ar šeimos narių, kurie išbandė įvairias plaukų procedūras, paklauskite jų patirties ir rekomendacijų.

Svarbiausia yra gerai apsvarstyti savo plaukų būklę ir poreikius, pasitarti su specialistais ir rinktis procedūrą, kuri geriausiai atitinka jūsų tikslus bei galimybes.


Kokios plaukų procedūros yra tinkamos jums?


Konkrečių plaukų procedūrų pasirinkimas priklauso nuo individualios plaukų būklės ir jūsų asmeninių tikslų. Kiekvienas žmogus gali turėti skirtingus poreikius, todėl svarbu pasirinkti tinkamą procedūrą. Nežinant plaukų būklės, galma pasiūlyti keletą įprastų procedūrų:

Plaukų gydymas: Jei turite pažeistų ir sausų plaukų, keratino gydymas gali būti naudingas. Ši procedūra padeda atkurti plaukų struktūrą ir suteikia jiems drėgmės bei blizgesio.

Plaukų dažymas: Jei norite pakeisti savo plaukų spalvą arba pridėti spalvų akcentus, plaukų dažymas gali būti tinkama procedūra.

Plaukų kaukės: Jei jūsų plaukai yra sausi arba pažeisti, naudojant plaukų kaukes ar maitinimo procedūras, galite pagerinti jų būklę ir drėkinimą.

Plaukų formavimas ar kirpimas: Jei esate nusiteikęs keisti savo plaukų stilių ar formą, plaukų formavimo ar kirpimo procedūros gali jums padėti.

Plaukų priežiūra namuose: Galite pasirinkti įvairias plaukų priežiūros priemones namuose, pvz., aukštos kokybės šampūnus, kondicionierius, plaukų kaukes ir aliejus, kad palaikytumėte plaukų sveikatą.

Prieš pasirenkant procedūrą, būtina įvertinti savo plaukų būklę ir asmeninius poreikius, taip pat pasitarti su plaukų specialistu, kad būtų pasirinkta tinkamiausia procedūra jūsų plaukams.


3 žingsniai norint pasirinkti geriausią plaukų procedūrą


Norint pasirinkti tinkamiausią plaukų procedūrą, būtų gerai įvykdyti šiuos tris žingsnius:

Įvertinkite savo plaukų būklę ir poreikius: Atidžiai apsvarstykite, kokia yra jūsų plaukų būklė. Taip pat nustatykite, kokie yra jūsų poreikiai – ar norite pakeisti spalvą, suteikti drėgmės ar formos, ar tiesiog palaikyti jų sveikatą?

Konsultuokitės su plaukų specialistu ar stilistu: Pasitarkite su profesionalu, kadangi jie gali įvertinti jūsų plaukų būklę ir rekomenduoti tinkamiausią procedūrą. 

Atkreipkite dėmesį į procedūrų galimybes: Pažintis su skirtingomis plaukų procedūromis suteiks jums supratimą apie tai, kokia procedūra geriausiai atitiks jūsų poreikius ir tikslus. Įvertinkite procedūrų privalumus ir trūkumus, laiko ir pinigų sąnaudas, kad pasirinktumėte tinkamiausią variantą.


Populiarios plaukų procedūros: ką reikia apie jas žinoti


Plaukų procedūros yra įvairios ir kiekviena turi savo ypatybes. Štai keletas populiarių plaukų procedūrų, kurių reikėtų žinoti:

Keratino gydymas: Tai procedūra, kuria siekiama atkurti plaukų keratino lygį, suteikti drėgmės ir pagerinti plaukų struktūrą. 

Plaukų dažymas: Tai populiari procedūra, leidžianti pakeisti plaukų spalvą arba suteikti jiems naujų atspalvių. 

Plaukų formavimas ir kirpimas: Formavimo ir kirpimo procedūros leidžia sukurti ir pakeisti plaukų formą, stilių ar ilgį. 

Plaukų kaukės ir maitinimas: Plaukų kaukės ir maitinimo procedūros suteikia plaukams drėgmės, maitina juos ir pagerina jų būklę, -tai ypač tinka sausiems ar pažeistiems plaukams.

Išlyginimas arba garbanojimas: Šios procedūros leidžia suformuoti arba tiesinti plaukus, keičiant plaukų tekstūrą, garbanų formą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.