Aromaterapinis masažas yra masažo rūšis, kuri naudoja eterinius aliejus siekiant pagerinti fizinę ir psichinę savijautą.

Aromaterapinis masažas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Pagal pateiktą užklausą, jokių paslaugų skelbimų neradome... Šiuo metu "Masažas" skiltyje paslaugų skelbimų neradome...

Aromaterapinis masažas - kaip tai veikia ir kokia nauda jums?


Aromaterapinis masažas yra unikali procedūra, kurioje sujungiamas masažas su eterinių aliejų naudojimu, siekiant pagerinti jūsų savijautą. Tai veikia labai įvairiai, būtent:

Eteriniai aliejai, praskiesti šiltu pagrindiniu aliejumi, yra naudojami masažo metu. Kvapų terapija, kurią suteikia aliejų kvapai, veikia jūsų kvėpavimo takus ir smegenis, skatina emocinę ir psichinę gerovę.

Masažas su aliejais gali padėti atpalaiduoti įtemptus raumenis ir sumažinti įtampą. Tai yra puikus būdas sumažinti raumenų skausmą ir palengvinti fizinę įtampą.

Skirtingi aliejai turi skirtingų savybių - nuo raminančių iki tonizuojančių. Jų kvapai gali padėti sumažinti stresą, gerinti miegą, padidinti koncentraciją ar net pagerinti nuotaiką.

Eteriniai aliejai, naudojami masažui, gali turėti teigiamą poveikį odai. Jie gali padėti išlaikyti odą minkštą, drėgną ir sveiką.

Aromaterapinis masažas yra unikalus būdas pasirūpinti savo kūno ir protinės būklės gerove. 


Aromaterapinio masažo privalumai: kūno ir sielos harmonija


Aromaterapinis masažas gali sukurti harmoniją tarp kūno ir sielos, o tai pasiekiama štai kaip:

Kvapų terapija su eteriniais aliejais skatina atsipalaidavimą ir emocinę ramybę. Skirtingi aliejai turi skirtingų savybių, kurios gali skatinti raminančius ar tonizuojančius efektus, palengvinti stresą ir pagerinti nuotaiką.

Masažas su aliejais padeda atpalaiduoti raumenis, sumažina įtampą ir palengvina fizinį stresą. 

Eteriniai aliejai, praskiesti masažui, gali pagerinti odos būklę, suteikti drėgmės ir minkštumo pojūtį.

Kvapų terapija gali turėti teigiamą poveikį miegui.

Aromaterapinis masažas yra puikus būdas pasirūpinti savo kūno ir sielos harmonija, suteikiantis jums galimybę atsikratyti streso ir pasiekti subalansuotą būseną. 


Kuo skiriasi aromaterapinis masažas nuo įprasto masažo?


Aromaterapinis masažas skiriasi nuo įprasto masažo tuo, kad į jį įtraukiami eteriniai aliejai, sąlygodami šiuos masažų skirtumus:

Aliejų naudojimas: Aromaterapinio masažo metu naudojami eteriniai aliejai, atskiesti baziniu aliejumi, siekiant sukurti malonų kvapą ir suteikti papildomų naudų (nuo raminančių iki tonizuojančių). Įprasto masažo metu  aliejų naudojimas nėra privalomas arba nenaudojamas kvapų terapijos tikslu.

Kvapų terapija: Aromaterapinis masažas siekia veikti ne tik fiziniu lygmeniu, bet ir emociniu bei psichiniu. Eteriniai aliejai, kurie yra aromaterapijos dalis, gali turėti skirtingą poveikį nuotaikai, stresui, miegui ir kitoms emocinėms būsenoms. Įprastas masažas gali būti orientuotas daugiau į raumenų atpalaidavimą ir įtampos mažinimą.

Poveikis nuotaikai ir emocinei būsenai: Aromaterapinis masažas dažnai turi labiau išreikštą poveikį nuotaikai, nes naudojami aliejai gali turėti stiprų įtaką emocinei būsenai ir pasireikšti kaip raminanti ar net tonizuojanti priemonė.

Papildoma nauda odai : Eteriniai aliejai gali turėti papildomą naudą odai, pvz., drėkinti ar maitinti, tuo tarpu įprastas masažas yra skirtas daugiau raumenų atpalaidavimui ir fiziniams naudos aspektams.

Taigi, pagrindinis skirtumas tarp šių masažų yra eterinių aliejų naudojimas ir siekis pasiekti ne tik fizinę, bet ir emocinę bei psichinę gerovę.


Ar aromaterapinis masažas gali pagerinti miego kokybę?


Aromaterapinis masažas gali turėti teigiamą poveikį miego kokybei. Kvapų terapija su naudojamais eteriniais aliejais gali paskatinti gilesnį atsipalaidavimą ir ramybę, kurie yra svarbūs geram miegui.

Kai kurie eteriniai aliejai, tokie kaip levandų, ramunėlių, bergamotės ar kedro, yra žinomi dėl savo raminančių savybių. Šie kvapai gali sumažinti stresą, palengvinti nervų įtampą ir skatinti raminančią būseną, padedančią atsipalaiduoti prieš miegą.

Masažas pats savaime jau yra puikus būdas atsipalaiduoti ir sumažinti įtampą, todėl jungiant jį su aromaterapiniais aliejais, galima sustiprinti šį atpalaidavimą ir suteikti papildomos raminančios terapijos efektą.

Tačiau reikia paminėti, kad kiekvienas žmogus gali reaguoti skirtingai į kvapus, todėl svarbu rinktis aliejus, kurie atitiktų jūsų asmeninius poreikius ir nekeltų jums jokių nepageidaujamų reakcijų. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.