Atpalaiduojantis masažas yra masažo rūšis, skirta labiau atsipalaiduoti, sumažinti įtampą ir skatinti bendrą gerovę

Atpalaiduojantis masažas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Masažo kabinetas "Medus" Vidutinė rinkos kaina
Masažo procedūros metu naudoju skirtingų rūšių fizinius veiksmus kurie atpalaiduoja, padeda atsinaujnti, ir kūnui greičiau gyti. Glostymas, trynimas, maigymas, vibracija, spaudimo technika ir kita. Klasikinis...
Marijampolėje
€ 25.00/val
Įmonė teikia tokias paslaugas kaip: manikiūras,pedikiūras, SPA rankų ir kojų procedūros. Galimos kosmetologinės procedūros, veido terapijos, veido valyma, depiliacijos vašku ar cukrumi. Teikia grožio,sveikatinimo procedūras...
Kaune (Žaliakalnis)
€ 10.00/procedūra
Baidarės Kretingoje Vidutinė rinkos kaina
Klasikinis atpalaiduojantis viso kūno masažas, shatsu kūno ir veido masažas, Jūsų namuose ar darbovietėje.Dėl kainos ir sąlygų tartis tel. 8 687 12779. P.S. Vyrai nesvajokit...
Klaipėdos aps.
€ 15.00/procedūra
N. Montvydo individuali įmonė Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos paslaugos: Anticeliulitinis kojų, sėdmenų ir pilvo masažas vakuminiu aparatu; Anticeliulitinis masažas vakuminiu ir kompresinės terapijos aparatais; Anticeliulitinis masažas vakuminiu, kompresiniu ir ultragarso aparatais; Atpalaiduojantis...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 12.00/procedūra

Atpalaiduojantis masažas: nauda Jūsų kūnui ir protui


Atpalaiduojantis masažas gali turėti didelę naudą tiek jūsų kūnui, tiek protui:

Raumenų atpalaidavimas: Švelnūs ir lėti masažo judesiai gali padėti sumažinti raumenų įtampą, palengvinti raumenų skausmą ir skatinti gilesnį atsipalaidavimą.

Streso mažinimas: Atpalaiduojantis masažas yra puikus būdas sumažinti stresą ir įtampą. Šis masažas padeda atsipalaiduoti, kurdamas raminančią aplinką, kuri gali palengvinti įtampos jausmą.

Miego kokybės pagerinimas: Šis masažas gali padėti pagerinti miego kokybę, sumažinamas įtampą ir leisdamas kūnui geriau atsipalaiduoti, o tai gali tapti pagrindu geram ir ramiam miegui.

Psichologinis ramybės jausmas: Atpalaiduojantis masažas gali suteikti jums emocinės harmonijos ir ramybės pojūtį, nes atpalaidavimas gali turėti teigiamą poveikį jūsų emocinei būsenai.

Bendras gerovės pojūtis: Po atpalaiduojančio masažo jaučiatės atgaivinti ir atsipalaidavę, o tai suteikia jums bendros gerovės ir malonumo pojūtį.


Kiek sesijų reikia norint gauti atpalaiduojančio masažo privalumus?


Sesijų skaičius gali labai skirtis priklausomai nuo jūsų individualių poreikių, dabartinės būklės ir norimų rezultatų.

Jei norite patirti atpalaiduojančio masažo privalumus ir pastebėti ilgalaikę naudą, rekomenduojama reguliariai lankytis pas masažo terapeutą. Dažnis gali skirtis kiekvienam asmeniui, tačiau dažniausiai pradinė sesijų serija gali būti iš pradžių kas savaitę ar kas dvi savaites.

Toliau, priklausomai nuo jūsų reakcijos ir poreikių, galite nuspręsti, kiek dažnai lankyti masažo terapeutą. Kai kuriems pakanka pasikonsultuoti su terapeutu ir kartais lankyti masažo sesijas kaip priežiūrą, tuo tarpu kiti gali pasirinkti reguliarius vizitus, palaikyti naudą ir pagerinti savo sveikatos būklę.


Kaip atpalaiduojantis masažas gali palaikyti Jūsų sveikatos gerovę?


Atpalaiduojantis masažas gali palaikyti jūsų sveikatą įvairiais būdais:

Streso mažinimas: Masažas yra puikus būdas sumažinti stresą ir įtampą organizme. 

Raumenų atpalaidavimas: Atpalaiduojantis masažas padeda atpalaiduoti įtemptus raumenis ir sumažina raumenų įtampą. 

Miego kokybės gerinimas: Geras atpalaiduojantis masažas gali padėti pagerinti miego kokybę. 

Kraujotakos gerinimas: Masažas padeda gerinti kraujotaką, skatinant kraujo tekėjimą į raumenis ir organus. 

Bendras gerovės pojūtis: Masažas gali pagerinti nuotaiką, sumažinti nuovargį ir suteikti jums energijos bei gerumo pojūtį.

Reguliarūs atpalaiduojančio masažo seansai gali būti puikus būdas palaikyti gerą sveikatos būklę ir gerovę. 


5 neįtikėtini atpalaiduojančio masažo privalumai Jūsų sveikatai


Štai penki neįtikėtini atpalaiduojančio masažo privalumai jūsų sveikatai:

Emocinės gerovės pagerėjimas: Atpalaiduojantis masažas gali padėti sumažinti depresijos, nerimo ir streso simptomus, suteikiant emocinį ramybės ir gerovės pojūtį.

Imuninės sistemos stiprinimas: Masažas gali padėti stiprinti imuninę sistemą, kuri padeda kūnui kovoti su infekcijomis ir ligomis.

Hormonų lygio reguliavimas: Atpalaiduojantis masažas gali padėti reguliuoti hormonų lygį organizme, įskaitant kortizolio (streso hormono) mažinimą ir endorfinų (laimės hormonų) padidinimą.

Miego kokybės gerinimas: Masažas gali padėti pagerinti miego kokybę, sumažinant įtampą ir padedant lengviau užmigti bei giliau pailsėti.

Atpalaiduojantis masažas gali padėti pagerinti koncentraciją ir darbo efektyvumą, mažinant nuovargį ir skatinant geresnę savijautą.

Šie privalumai rodo, kad atpalaiduojantis masažas turi gilų ir įvairų poveikį jūsų sveikatai, ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai bei emociniame lygmenyje.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.