Masažas vyrams gali būti labai naudingas fiziologiniu ir emociniu požiūriu. Tai gali būti pritaikyta ne tik relaksacijai, bet ir skirtingiems sveikatos gerinimo tikslams.

Masažas vyrui

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Alfasteps Vidutinė rinkos kaina
ALFA STEPS – unikalus sporto klubas Lietuvoje, kuriame teikiamos mediciniškai pagrįstos ir individualiai subalansuotos sporto, sveikatingumo ir reabilitacijos paslaugos. Ypatingą dėmesį skiriame kiekvienam klientui, todėl...
Vilniuje (Žvėrynas)
€ 1.00/procedūra
Įmonė teikia tokias paslaugas kaip: manikiūras,pedikiūras, SPA rankų ir kojų procedūros. Galimos kosmetologinės procedūros, veido terapijos, veido valyma, depiliacijos vašku ar cukrumi. Teikia grožio,sveikatinimo procedūras...
Kaune (Žaliakalnis)
€ 10.00/procedūra
Baidarės Kretingoje Vidutinė rinkos kaina
Klasikinis atpalaiduojantis viso kūno masažas, shatsu kūno ir veido masažas, Jūsų namuose ar darbovietėje.Dėl kainos ir sąlygų tartis tel. 8 687 12779. P.S. Vyrai nesvajokit...
Klaipėdos aps.
€ 15.00/procedūra
N. Montvydo individuali įmonė Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos paslaugos: Anticeliulitinis kojų, sėdmenų ir pilvo masažas vakuminiu aparatu; Anticeliulitinis masažas vakuminiu ir kompresinės terapijos aparatais; Anticeliulitinis masažas vakuminiu, kompresiniu ir ultragarso aparatais; Atpalaiduojantis...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 12.00/procedūra
Rūta Vidutinė rinkos kaina
Reiki seansai vaikams ir suaugusiems su meditacijomis ir energetinėmis praktikomis. Reiki Mercar mokymas skirtas savirealizacijai, dvasiniam tobulėjimui, suteikia gebėjimą rankų prisilietimu Reiki energiją taikyti sau,...
Kauno raj. (Samylai)
€ 10.00/procedūra

Profesionalus masažas vyrui: kaip jis gali pagerinti jūsų gerovę


Profesionalus masažas vyrams gali turėti daugybę teigiamų poveikių jų gerovei:

Masažas padeda sumažinti stresą, palengvina įtampą ir skatina atsipalaidavimą. Tai gali būti ypatingai naudinga vyrams, patiriantiems įtemptą darbo ar gyvenimo ritmą.

Masažas gali pagerinti raumenų būklę, sumažinti skausmą ir įtampą, kurie gali kilti dėl sporto ar ilgo sėdėjimo darbe.

Masažas gali padėti pagerinti kraujotaką ir limfos tekėjimą, taip prisidedant prie geresnės viso kūno sveikatos.

Tai taip pat gali būti puikus būdas pasirūpinti savimi ir leisti atsipalaiduoti, gerinant bendrą emocinę būseną.

Atsistatymas po sporto.  Po intensyvaus sporto ar fizinio krūvio masažas gali padėti atkurti raumenis, sumažinti įtampą ir pagerinti atsigavimo procesus.

Masažas gali prisidėti prie odos būklės pagerėjimo, teikdamas drėkinimą ir gerindamas jos elastingumą.


Kurie masažo tipai yra tinkami vyrams? Raskite tinkamiausią jums!


Vyrams tinkami masažo tipai gali skirtis priklausomai nuo individualių poreikių ir norimų rezultatų. Kai kurie masažo tipai, kurie dažnai būna tinkami vyrams:

Sportinis masažas: Puikus po intensyvaus fizinio krūvio atsigavimui, padedantis atstatyti raumenis ir sumažinti įtampą.

Giliųjų audinių masažas: Skirtas efektyviai atpalaiduoti raumenis, mažinti skausmą ir įtampą gilesniu lygiu.

Limfodrenažinis masažas: Galimas variantas siekiant pagerinti limfos tekėjimą, sumažinti patinimą ir išvalyti organizmą nuo toksinų.

Relaksacinis masažas: Puikus atsipalaidavimo būdas, sumažinant įtampą ir pagerinant emocinę būseną.

Taškinis masažas: Naudojamas norint sumažinti konkrečių taškų sukeltą skausmą ir įtampą.


Ar masažas vyrui tikrai veiksmingas?


Masažas gali būti labai veiksmingas vyrams, suteikiant daugybę privalumų jų fiziniam ir emociniam sveikatai. Veiksmingumas gali priklausyti nuo įvairių veiksnių, tačiau daugelis vyrams atliekamo masažo tipų gali turėti didelę naudą:

Raumenų atpalaidavimas: Masažas gali sumažinti raumenų įtampą, skausmą ir pagerinti judrumą, ypač po fizinio krūvio ar intensyvios treniruotės.

Streso sumažinimas: Atlikdamas masažą, terapeutas gali sumažinti stresą, nervinę įtampą ir pagerinti bendrą emocinę būseną.

Sveikatos gerinimas: Masažas gali pagerinti kraujotaką, limfos tekėjimą ir bendrą organizmo veikimą, padedant sumažinti patinimą ir pašalinti toksinus.

Atsigavimas po sužalojimų ar operacijų: Masažas gali būti efektyvus būdas padėti atkurti raumenų funkciją ir judrumą po sužalojimų ar operacijų.

Svarbu pasirinkti tinkamą masažo tipą ir konsultuotis su profesionaliu masažo terapeutu, kad būtų pasirinktas tinkamas metodas ir atsižvelgta į individualius poreikius. Daugelis vyrų patiria teigiamų rezultatų ir gerovės pagerėjimą po kokybiško masažo.


5 svarbiausi masažo privalumai vyrui


1. Raumenų atpalaidavimas: Masažas padeda atpalaiduoti raumenis, mažina įtampą ir pagerina judrumą, ypač po fizinio krūvio ar intensyvios treniruotės.

2. Streso sumažinimas: Masažas gali sumažinti stresą, nervinę įtampą ir palengvinti kasdieninio gyvenimo įtempimą, suteikdamas atsipalaidavimo momentą.

3. Sveikatos gerinimas: Masažas skatina geresnę kraujotaką ir limfos tekėjimą, padeda sumažinti patinimą, o taip pat prisideda prie kūno toksinų pašalinimo.

4. Sužalojimų atkūrimas: Gali padėti atkurti raumenų funkciją ir lankstumą po sužalojimų ar operacijų, skatindamas geresnį atsigavimą.

5. Emocinė gerovė: Masažas teikia emocinę priežiūrą, sumažina įtampą, skatina gerą nuotaiką ir bendrą gerovę, suteikdamas jausmą, kad kūnui ir protui yra skiriama dėmesio.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.