Masažas nėščiosioms gali būti labai naudingas, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į keletą dalykų ir pasitarti su gydytoju prieš pradedant bet kokį masažo režimą.

Masažas nėščiosioms

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Masažo kabinetas "Medus" Vidutinė rinkos kaina
Masažo procedūros metu naudoju skirtingų rūšių fizinius veiksmus kurie atpalaiduoja, padeda atsinaujnti, ir kūnui greičiau gyti. Glostymas, trynimas, maigymas, vibracija, spaudimo technika ir kita. Klasikinis...
Marijampolėje
€ 25.00/val
UAB Alfasteps Vidutinė rinkos kaina
ALFA STEPS – unikalus sporto klubas Lietuvoje, kuriame teikiamos mediciniškai pagrįstos ir individualiai subalansuotos sporto, sveikatingumo ir reabilitacijos paslaugos. Ypatingą dėmesį skiriame kiekvienam klientui, todėl...
Vilniuje (Žvėrynas)
€ 1.00/procedūra
Įmonė teikia tokias paslaugas kaip: manikiūras,pedikiūras, SPA rankų ir kojų procedūros. Galimos kosmetologinės procedūros, veido terapijos, veido valyma, depiliacijos vašku ar cukrumi. Teikia grožio,sveikatinimo procedūras...
Kaune (Žaliakalnis)
€ 10.00/procedūra
Baidarės Kretingoje Vidutinė rinkos kaina
Klasikinis atpalaiduojantis viso kūno masažas, shatsu kūno ir veido masažas, Jūsų namuose ar darbovietėje.Dėl kainos ir sąlygų tartis tel. 8 687 12779. P.S. Vyrai nesvajokit...
Klaipėdos aps.
€ 15.00/procedūra
Rūta Vidutinė rinkos kaina
Reiki seansai vaikams ir suaugusiems su meditacijomis ir energetinėmis praktikomis. Reiki Mercar mokymas skirtas savirealizacijai, dvasiniam tobulėjimui, suteikia gebėjimą rankų prisilietimu Reiki energiją taikyti sau,...
Kauno raj. (Samylai)
€ 10.00/procedūra

Profesionalus masažas nėščiosioms: kaip jis padeda nėščioms moterims


Profesionalus masažas nėščiosioms gali būti labai naudingas, suteikiant daugybę privalumų nėščiajai ir jos kūdikiui:

Raumenų atpalaidavimas: Masažas padeda mažinti raumenų įtampą ir diskomfortą, kuris dažnai atsiranda dėl nėštumo. 

Streso mažinimas: Jis gali sumažinti bendrą stresą ir įtampą, padėdamas nėščiajai atsipalaiduoti, atgaivinti ir sumažinti kasdienio įtampos jausmą.

Pagerinta kraujotaka ir limfos tekėjimas: Masažas padeda pagerinti kraujotaką ir limfos tekėjimą, kuris gali sumažinti patinimą ir padėti mažinti venų varikozės riziką.

Miego gerinimas: Geras masažas gali padėti atsipalaiduoti ir pagerinti miego kokybę.

Emocinis poveikis: Masažas gali padėti nėščiajai jaustis ramesnei, pagerinti nuotaiką ir sumažinti nerimą dėl nėštumo.

Svarbu, kad nėščiosios masažą gautų iš patyrusio specialisto, kuris supranta nėštumo metu kylančius unikalius poreikius ir naudoja tinkamas ir saugias masažo technikas. 


Masažas nėščiosioms: sveikatos privalumas Jums ir Jūsų kūdikiui


Kaip jau buvo minėta, masažas nėščiosioms gali suteikti daugybę sveikatos privalumų jums ir jūsų kūdikiui, t. y. masažas padeda sumažinti raumenų įtampą, jis gali sumažinti bendrą stresą ir įtampą, skatina gerą kraujotaką ir limfos tekėjimą.

 Atpalaiduojantis masažas gali padėti pagerinti miego kokybę, mažinant nemigą ir leisdamas giliau pailsėti. Masažas gali pagerinti nuotaiką ir emocinę būseną, leisdamas jums jaustis ramiau, atsipalaidavusiai ir laimingai nėštumo metu.

Svarbu pasitarti su specialistu, kadangi nėštumo metu yra specifinių kūno pokyčių ir rizikų, todėl svarbu rinktis tinkamą masažo tipą ir techniką, kad jūsų ir kūdikio sveikata būtų saugi.


Kada geriausia pradėti masažą nėštumo metu?


Masažą nėštumo metu geriausia pradėti nuo 12-osios nėštumo savaitės. Tai laikotarpis, kai dauguma nėščiųjų jau sužinojo apie savo nėštumą ir daugiausiai nėštumo rizikų jau praėjo. Vis dėlto, prieš pradėdamos masažą nėščiosios turėtų pasitarti su savo gydytoju ar akušeriu, kad būtų įsitikinusios, jog masažas yra saugus ir tinkamas jų individualiai sveikatos būklei.

Taip pat svarbu rasti patyrusį masažo specialistą, kuris turi patirties ir žinių apie nėščiųjų masažą. Tinkamai apmokytas specialistas turėtų suprasti nėštumo metu kylančius unikalius poreikius ir naudoti saugias bei pritaikytas masažo technikas, atsižvelgdamas į jūsų būklę ir nėštumo eigą.


Kokie yra masažo privalumai nėščiosioms moterims?


Masažas nėščioms moterims turi daugybę privalumų:

Masažas padeda sumažinti raumenų įtampą, ypač juosmenyje, pečiuose ir apatiniuose nugaros raumenyse, kurie dažnai patiria didesnį spaudimą nėštumo metu.

Jis gali sumažinti stresą, kuris gali sukelti nuovargį ir įtampą. Atpalaiduojantis masažas padeda atsipalaiduoti ir rasti emocinį ramybės jausmą.

Masažas gali padėti pagerinti miego kokybę, sumažinant nugaros ar kitų kūno dalių skausmą ir leisdamas lengviau užmigti bei geriau pailsėti.

Gerai atliktas masažas padeda pagerinti kraujotaką, mažina patinimus ir padeda išlaikyti gerą kraujospūdį.

Masažas skatina gerą nuotaiką ir palengvina psichologinę įtampos apkrovą, kurią dažnai patiria nėščiosios.

Svarbu pabrėžti, kad reikia rinktis patyrusį masažo terapeutą, turintį patirties su nėščiųjų masažu, ir pasitarti su gydytoju prieš pradėdamos bet kokį naują masažo režimą nėštumo metu.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.