Masažas

Masažas yra puikus būdas atsipalaiduoti ir pagerinti bendrą savijautą. Tai labai individuali ir asmeninė patirtis, kuria galima pasinaudoti įvairiais būdais. 


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Masažo kabinetas "Medus" Vidutinė rinkos kaina
Masažo procedūros metu naudoju skirtingų rūšių fizinius veiksmus kurie atpalaiduoja, padeda atsinaujnti, ir kūnui greičiau gyti. Glostymas, trynimas, maigymas, vibracija, spaudimo technika ir kita. Klasikinis...
Marijampolėje
€ 25.00/val
Gediminas Gustaitis Vidutinė rinkos kaina
Atlieku gydomuosius bei sporinius masažus, studijoje Žvėryno raj, Vilniuje. Masažo technika parenkama pagal kiekvieno žmogaus individualius poreikius. Darbas su licenzija bei masažuotojo spaudu.
Vilniuje (Žvėrynas)
€ 50.00 - 90.00
UAB Alfasteps Vidutinė rinkos kaina
ALFA STEPS – unikalus sporto klubas Lietuvoje, kuriame teikiamos mediciniškai pagrįstos ir individualiai subalansuotos sporto, sveikatingumo ir reabilitacijos paslaugos. Ypatingą dėmesį skiriame kiekvienam klientui, todėl...
Vilniuje (Žvėrynas)
€ 1.00/procedūra
UAB "Grakštuolė" Vidutinė rinkos kaina
•1 valandos trukmės procedūrą sudaro 18 žingsnių, kurių metu išsimasažuojate visą kūną – nuo pėdų iki pečių juostos. •Vienas masažas aparatu prilygsta trims tos pačios...
Kaune (Eiguliai)
€ 4.00/procedūra
Įmonė teikia tokias paslaugas kaip: manikiūras,pedikiūras, SPA rankų ir kojų procedūros. Galimos kosmetologinės procedūros, veido terapijos, veido valyma, depiliacijos vašku ar cukrumi. Teikia grožio,sveikatinimo procedūras...
Kaune (Žaliakalnis)
€ 10.00/procedūra
Baidarės Kretingoje Vidutinė rinkos kaina
Klasikinis atpalaiduojantis viso kūno masažas, shatsu kūno ir veido masažas, Jūsų namuose ar darbovietėje.Dėl kainos ir sąlygų tartis tel. 8 687 12779. P.S. Vyrai nesvajokit...
Klaipėdos aps.
€ 15.00/procedūra
N. Montvydo individuali įmonė Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos paslaugos: Anticeliulitinis kojų, sėdmenų ir pilvo masažas vakuminiu aparatu; Anticeliulitinis masažas vakuminiu ir kompresinės terapijos aparatais; Anticeliulitinis masažas vakuminiu, kompresiniu ir ultragarso aparatais; Atpalaiduojantis...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 12.00/procedūra
Rūta Vidutinė rinkos kaina
Reiki seansai vaikams ir suaugusiems su meditacijomis ir energetinėmis praktikomis. Reiki Mercar mokymas skirtas savirealizacijai, dvasiniam tobulėjimui, suteikia gebėjimą rankų prisilietimu Reiki energiją taikyti sau,...
Kauno raj. (Samylai)
€ 10.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Nėščiųjų masažas; Šokolado masažas; Ajurvedinis masažas; Skulptūrinis-anticeliulinitis masažas; Pėdų ir plaštakų masažas; Rankų masažas; Kojų masažas; Nugaros, juosmens, pečių juostos masažas; Pečių juostos masažas +...
Vilniuje
€ 43.50/procedūra
UAB grožio salonas, MELISANDA Vidutinė rinkos kaina
Masažai ir kitos procedūros: Klasikinis viso kūno masažas; Atpalaiduojantis viso kūno masažas; Nugaros masažas; Sprando (apykaklės) masažas; Vakuuminis anticeliulitinis taurelių masažas su įvyniojimu: Pilvo ir...
Vilniuje
€ 20.00/procedūra

Kaip masažas gali pagerinti Jūsų savijautą ir sveikatą: ekspertų patarimai


Masažas gali turėti įvairių teigiamų poveikių jūsų sveikatai ir savijautai, o čia yra keletas ekspertų patarimų, kaip masažas gali tai pagerinti:

Masažas gali padėti mažinti raumenų įtampą ir atpalaiduoti įsitempusius raumenis. Tai yra puikus būdas sumažinti skausmą ir įtampą, ypač nuo ilgo sėdėjimo darbe arba po sporto pratimų.

Masažas skatina kraujo tekėjimą į audinius, padeda pagerinti kraujotaką ir deguonies tiekimą į kūno dalis. Tai gali būti naudinga organizmui atsigauti po traumų arba pagerinti odos būklę.

Masažas gali padėti pagerinti sąnarių judrumą ir lankstumą. Reguliarus masažas gali būti naudingas siekiant išlaikyti sąnarių lankstumą, ypač senatvėje arba besivystančios lėtinių ligų atveju.

Masažas gali padėti sumažinti stresą, sušvelninti nerimą ir pagerinti psichinę savijautą. Tai gali būti puiki priemonė siekiant atsipalaiduoti ir gerinti emocinę būklę.

Masažas prieš miegą gali padėti  lengviau užmigti ir pagerinti miego kokybę. Tai gali būti naudinga tiems, kuriems kyla sunkumų su miegu arba sergantiems nemiga.

Nors tiesioginis ryšys nėra visiškai aiškus, masažas gali turėti teigiamą poveikį imuninei sistemai, padedant organizmui stiprėti ir kovoti su ligomis.


Ar masažas yra efektyvus būdas atsikratyti streso?


Masažas dažnai laikomas efektyviu būdu mažinti stresą. Masažas turi raminantį poveikį ir padeda atpalaiduoti įsitempusius raumenis, sumažinti fizinį įtampą ir psichinį stresą. Masažas veikia įvairiais būdais:

Sklandus masažas gali sumažinti raumenų įtampą ir sukurti ramybės jausmą. Tai padeda sumažinti fizinį stresą, kuris dažnai susijęs su įtemptais raumenimis.

Masažas gali sumažinti kortizolio lygį organizme, kuris yra streso hormonas. Tai gali padėti organizmui atsipalaiduoti ir sumažinti streso poveikį.

Masažas gali turėti emocinį poveikį, padedantį sumažinti psichinį stresą ir pagerinti nuotaiką. Atsipalaidavimas masažo metu gali padėti žmogui atsikratyti kasdieninio streso.

Masažas skatina kraujo tekėjimą į audinius, padedant pagerinti kraujotaką ir deguonies tiekimą į kūno dalis. 

Tačiau svarbu suprasti, kad vienas masažas turi trumpalaikį poveikį, o norint ilgalaikio efektyvumo, reikia dažno masažo. 


Štai 3 būdai, kaip išsirinkti geriausią masažo terapeutą


Siekiant rasti geriausią masažo terapeutą, svarbu atlikti kruopštų pasirinkimą. Štai keletas būdų, kaip tai padaryti:

 Ieškokite rekomendacijų iš draugų, šeimos ar kolegų, kurie galėjo patirti gerų masažo terapeutų paslaugas. 

Įsitikinkite, kad terapeutas turi tinkamą išsilavinimą, licenciją arba sertifikatus masažo srityje. 

Prieš pasirinkdami terapeutą, susitarkite dėl konsultacijos ar trumpo pokalbio. Tai gali padėti geriau suprasti terapeuto metodiką, stilių ir ar jis atitinka jūsų poreikius. 

Atsiminkite, kad geriausias masažo terapeutas gali būti tas, kuris atitinka jūsų individualius poreikius ir sugebės sukurti patogią ir saugią aplinką jūsų masažui. 


Masažo rūšys ir nauda Jūsų sveikatai: išsiaiškiname!


Masažas yra įvairių rūšių, o kiekviena iš jų gali turėti unikalią naudą jūsų sveikatai. Štai keletas populiarių masažo rūšių ir jų galimos naudos:

Relaksacinis masažas - skirtas atpalaiduoti raumenis, sumažinti įtampą ir palengvinti stresą. Toks masažas gali pagerinti miego kokybę ir bendrą emocinę gerovę.

Terapinis masažas - šis masažas gali būti skirtas palengvinti skausmą, pagerinti sąnarių judumą ir padėti su raumenų traumomis. 

Refleksologija - ši rūšis grindžiama idėja, kad tam tikros kūno dalys atspindi kitas kūno sistemas ir organus. Refleksologas naudoja švelnų  kojų ar rankų taškų spaudimą , siekdamas poveikio kitoms kūno sritims. Tai gali padėti gerinti kraujotaką ir sumažinti stresą.

Limfodrenažinis masažas - ši masažo rūšis skirta skatinti limfos judėjimą organizme. Tai gali padėti sumažinti patinimus, pagerinti imuninę sistemą ir pašalinti toksinus iš organizmo.

Aromaterapinis masažas - tai masažo rūšis, kai naudojami aliejai su kvapais, siekiant sumažinti stresą, pagerinti nuotaiką ir emocinę būseną. Kiekvienas aliejus gali turėti savo unikalią naudą.

Kiekvienas iš šių masažo tipų gali turėti skirtingą poveikį jūsų kūnui ir psichinei būsenai. Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.