Masažas moterims gali būti naudingas ne tik fiziologinei, bet ir psichologinei sveikatai.

Masažas moterims

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Masažo kabinetas "Medus" Vidutinė rinkos kaina
Masažo procedūros metu naudoju skirtingų rūšių fizinius veiksmus kurie atpalaiduoja, padeda atsinaujnti, ir kūnui greičiau gyti. Glostymas, trynimas, maigymas, vibracija, spaudimo technika ir kita. Klasikinis...
Marijampolėje
€ 25.00/val
UAB Alfasteps Vidutinė rinkos kaina
ALFA STEPS – unikalus sporto klubas Lietuvoje, kuriame teikiamos mediciniškai pagrįstos ir individualiai subalansuotos sporto, sveikatingumo ir reabilitacijos paslaugos. Ypatingą dėmesį skiriame kiekvienam klientui, todėl...
Vilniuje (Žvėrynas)
€ 1.00/procedūra
UAB "Grakštuolė" Vidutinė rinkos kaina
•1 valandos trukmės procedūrą sudaro 18 žingsnių, kurių metu išsimasažuojate visą kūną – nuo pėdų iki pečių juostos. •Vienas masažas aparatu prilygsta trims tos pačios...
Kaune (Eiguliai)
€ 4.00/procedūra
Įmonė teikia tokias paslaugas kaip: manikiūras,pedikiūras, SPA rankų ir kojų procedūros. Galimos kosmetologinės procedūros, veido terapijos, veido valyma, depiliacijos vašku ar cukrumi. Teikia grožio,sveikatinimo procedūras...
Kaune (Žaliakalnis)
€ 10.00/procedūra
Baidarės Kretingoje Vidutinė rinkos kaina
Klasikinis atpalaiduojantis viso kūno masažas, shatsu kūno ir veido masažas, Jūsų namuose ar darbovietėje.Dėl kainos ir sąlygų tartis tel. 8 687 12779. P.S. Vyrai nesvajokit...
Klaipėdos aps.
€ 15.00/procedūra
N. Montvydo individuali įmonė Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos paslaugos: Anticeliulitinis kojų, sėdmenų ir pilvo masažas vakuminiu aparatu; Anticeliulitinis masažas vakuminiu ir kompresinės terapijos aparatais; Anticeliulitinis masažas vakuminiu, kompresiniu ir ultragarso aparatais; Atpalaiduojantis...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 12.00/procedūra
Rūta Vidutinė rinkos kaina
Reiki seansai vaikams ir suaugusiems su meditacijomis ir energetinėmis praktikomis. Reiki Mercar mokymas skirtas savirealizacijai, dvasiniam tobulėjimui, suteikia gebėjimą rankų prisilietimu Reiki energiją taikyti sau,...
Kauno raj. (Samylai)
€ 10.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Nėščiųjų masažas; Šokolado masažas; Ajurvedinis masažas; Skulptūrinis-anticeliulinitis masažas; Pėdų ir plaštakų masažas; Rankų masažas; Kojų masažas; Nugaros, juosmens, pečių juostos masažas; Pečių juostos masažas +...
Vilniuje
€ 43.50/procedūra
UAB grožio salonas, MELISANDA Vidutinė rinkos kaina
Masažai ir kitos procedūros: Klasikinis viso kūno masažas; Atpalaiduojantis viso kūno masažas; Nugaros masažas; Sprando (apykaklės) masažas; Vakuuminis anticeliulitinis taurelių masažas su įvyniojimu: Pilvo ir...
Vilniuje
€ 20.00/procedūra
Grožio menė, ESTETĖ Vidutinė rinkos kaina
Atliekami masažai: Higieninis veido masažas; Limfodrenažinis veido masažas; Veido masažas "Žake"; Masažas su medumi; Hemolimfodrenažinis masažas.
Klaipėdoje
€ 20.00/procedūra

Masažo privalumai moterims: fizinis ir emocinis pasitenkinimas


Masažas gali moterims suteikti tiek fizinį, tiek emocinį pasitenkinimą:

Fiziniai privalumai: Masažas padeda sumažinti įtampą raumenyse, palengvina skausmą, pagerina kraujotaką ir limfos tekėjimą. Tai gali būti ypač naudinga moterims, patiriančioms menstruacijų skausmus arba nėštumo metu patiriančioms įvairius kūno pokyčius.

Relaksacija ir emocinė gerovė: Masažas gali turėti gilų relaksacinį poveikį, kuris sumažina stresą, nervinę įtampą ir padeda atsikratyti kasdienio spaudimo. Tai gali būti ypatingai svarbu moterims, siekiančioms balanso tarp darbo, šeimos reikalų ir asmeninio laiko.

Sveikos odos priežiūra: Masažas taip pat padeda išlaikyti sveiką odos būklę. Masažo judesiai padeda gerinti kraujotaką, teikia drėkinimą ir padeda mažinti odos sausumą bei susijusias problemas.

Hormonų balansas: Tam tikri masažo tipai, pvz., aromaterapinis masažas, gali padėti stabilizuoti hormonų lygį ir pagerinti bendrą emocinę būseną, ypač esant hormoniniams pokyčiams, pvz., menopauzės metu.

Masažas moterims ne tik teikia fizinius privalumus, bet ir puikiai prisideda prie emocinės gerovės, suteikdamas atsipalaidavimą ir malonumą bei leidžiant atsikratyti kasdieninio streso. 


Kaip masažas gali pagerinti moterų gerovę?


Masažas gali turėti įvairių teigiamų poveikių moterų gerovei:

Masažas padeda sumažinti stresą ir nervinę įtampą, leidžia atsipalaiduoti ir atgaivinti kūną bei protą.

Geras masažas gali pagerinti miego kokybę, padedant atsipalaiduoti ir pasiruošti geram poilsiui.

 Masažas gali sumažinti raumenų skausmus, atpalaiduoti įtampą ir padėti su sumažėjusiu judesių lankstumu.

Masažas padeda pagerinti kraujo apytaką ir limfos tekėjimą organizme, kuris gali padėti sumažinti patinimą ir padidinti organizmo gebėjimą pašalinti toksinus.

Masažas gali padėti atsipalaiduoti ir gerinti nuotaiką, sumažinant hormonų, kurie sukelia stresą, kiekį organizme.

Šie masažo privalumai gali padėti moterims išlaikyti gerą fizinę ir emocinę sveikatą, tačiau svarbu pasitarti su specialistu, norint pasirinkti tinkamiausią masažo tipą ir metodą individualiems poreikiams.


Kokie yra populiariausi masažo tipai moterims?


Relaksacinis masažas: Skirtas atpalaiduoti kūną, sumažinti stresą ir įtampą, pagerinti bendrą gerovę ir leisti atsigauti nuo kasdienės įtampos.

Aromaterapinis masažas: Tai masažas, naudojant eterinius aliejus, kurie pasižymi raminančiomis, atpalaiduojančiomis ar energetizuojančiomis savybėmis, siekiant pagerinti emocinę būseną.

Nėštumo masažas: Specializuotas masažas nėščioms moterims, kuris padeda sumažinti nėštumo sukeltą įtampą, skausmą, pagerinti miegą ir bendrą gerovę.

Limfodrenažinis masažas: Skirtas pagerinti limfos tekėjimą, sumažinti patinimą, stiprinti imuninę sistemą ir pašalinti toksinus iš organizmo.

Karštų akmenų masažas: Naudojami šilti akmenys, kurie padeda atpalaiduoti raumenis, sumažinti stresą ir suteikti gilų atpalaidavimą.

Anticeliulitinis masažas: Specializuotas masažas, skirtas mažinti celiulitą ir pagerinti odos būklę.

Kiekvienas iš šių masažo tipų turi savo unikalumą ir galimybę pasiūlyti moterims konkrečių naudos sričių. Svarbu pasirinkti masažo tipą, atsižvelgiant į individualius poreikius, norimus rezultatus ir konsultuojantis su masažo specialistu.


Ar masažas moterims tinka visoms amžiaus grupėms?


Masažas gali būti naudingas ir tinkamas visų amžiaus grupių moterims. Masažo privalumai gali būti svarbūs ir naudingi tiek jaunoms moterims, tiek ir brandžioms ar vyresnėms.

Jaunesnėms moterims masažas gali padėti atsipalaiduoti po sportinių veiklų, mažinti stresą dėl mokslų ar darbo, bei pagerinti bendrą emocinę būseną. Vyresnėms moterims masažas gali būti naudingas atpalaiduojant įtampą raumenyse, mažinant raumenų skausmus ir palengvinant kasdienės veiklos sukeliamą stresą.

Tačiau svarbu atsižvelgti į individualius sveikatos ir kūno būklės ypatumus bei pasitarti su specialistu, kad būtų pasirinktas masažo tipas ir metodas, atitinkantis konkrečius moters poreikius ir sveikatos būseną, nepriklausomai nuo amžiaus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.