Ultragarsinis veido valymas yra populiarus grožios odos priežiūros metodas. Valymo procedūra yra atliekama naudojant specialų prietaisą, kuris naudoja ultragarso bangas valyti odos paviršių, pašalinti nešvarumus ir mirusias odos ląsteles bei pagerinti odos būklę.

Ultragarsinis veido valymas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MB " Grožio Prisilietimas" Vidutinė rinkos kaina
Atliekamos veido procedūros: Veido valymai Rugštinis veido valymas 35 eur. Ultragarsinis veido valymas+ sonoforezė 40 Eur. Tai gilus porų išvalymas, taikant ultragarso bangas. Šis veido...
Panevėžyje
€ 25.00 - 115.00

Ultragarsinis veido valymas: švelni ir efektyvi odos priežiūra


Ultragarsinis veido valymas yra švelnus ir efektyvus būdas rūpintis odos sveikata ir grožiu. Ši procedūra naudoja ultragarsinį prietaisą, kuris padeda pagerinti odos būklę be invazinių įsikišimų. 

Ultragarsinis veido valymas gali būti naudingas visų amžiaus grupių žmonėms, kurie nori išlaikyti odos sveikatą ir grožį. Svarbu pasitarti su specialistu, kad jis galėtų rekomenduoti tinkamą procedūros tipą ir nustatyti jūsų individualius poreikius. Tai puikus būdas rūpintis odos sveikata ir jaunatviška išvaizda.


Profesionalus ultragarso veido valymas - sveikai švariai odai


Profesionalūs  specialistai gali jums pasiūlyti šią švelnią ir efektyvią odos priežiūros procedūrą. Ultragarso veido valymas yra puikus būdas išlaikyti odą švarią, išvalyti gilias poras ir pagerinti odos būklę. 

 Privalumai, kuriuos gausite pasirinkę profesionalų ultragarso veido valymą: individualus požiūris ir profesionali priežiūra, greitas ir matomas rezultatas, švelnus ir neskausmingas procesas.

Pasitikėkite profesionaliais specialistais, kurie turi ilgametę patirtį odos priežiūros srityje. 


Ultragarsinio veido valymo privalumai


Ultragarsinis veido valymas turi daug privalumų, kurie gali pagerinti odos būklę ir grožį. Štai keletas ultragarso veido valymo privalumų:

Gilus valymas: Ultragarsas giliai prasiskverbia į odą, šalinamas riebalus, nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. Tai padeda išvengti užsikimšusių porų ir spuogų atsiradimo.

Odos drėkinimas: Procedūra drėkina odą, palieka ją švytinčią ir sveiką. Sudrėkinta oda atrodo jaunatviškai ir mažiau susiraukšlėjusi.

Kraujotakos gerinimas: Ultragarsas pagerina kraujotaką, padedant odai gauti daugiau deguonies ir maistinių medžiagų. Tai prisideda prie odos sveikatos.

Spuogų ir uždegimų mažinimas: Ultragarsinio valymo metu galima pašalinti spuogų uždegimą ir sumažinti paraudimus.

Raukšlių minkštinimas: Procedūra gali būti derinama su raukšlių mažinu, pagerinant odos tekstūrą ir sumažinant raukšles.

Neskausminga procedūra: Ultragarsinio veido valymo metu pacientas dažnai nejaučia skausmo ar nepatogumų, todėl tai maloni procedūra. Po procedūros daugelis pacientų greitai grįžta prie savo įprasto gyvenimo ritmo.

Individualus požiūris: Procedūra gali būti pritaikyta individualiems odos poreikiams, todėl jūsų grožio tikslai gali būti įgyvendinti.


Ultragarsinio veido valymo kaina


Ultragarsinio veido valymo kaina gali skirtis priklausomai nuo klinikos, specialisto kvalifikacijos, vietos ir naudojamų technologijų. Vidutinė ultragarso veido valymo kaina Lietuvoje gali svyruoti nuo 50 iki 150 eurų už sesiją.

Svarbu prisiminti, kad tai yra tik apytikslės kainos, ir tikras kainų diapazonas gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių. Kai renkatės ultragarso veido valymo procedūrą, patariame pasikonsultuoti su specialistu, kuris gali nustatyti jūsų individualius odos poreikius ir pateikti kainos įvertinimą atsižvelgiant į jūsų konkrečią situaciją.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.