Grožio injekcijos yra populiari estetinės medicinos procedūra, naudojama pagerinti išvaizdą ir sumažinti raukšles ar kitus odos trūkumus.

Grožio injekcijos

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB “Senojo bokšto” klinika Vidutinė rinkos kaina
Senojo Bokšto privati klinika teikia kokybiškas grožiui skirtas paslaugas : karpų, apgamų ir randų šalinimas, hialurono ir botulino injekcijos. PRP paslaugos. Lazerinės atjauninimo procedūros. Klinikoje...
Šiauliuose (Centras)
€ 1.00/procedūra
G. Papečkio įmonė Vidutinė rinkos kaina
GP klinika – šiuolaikiška, lanksti, jauki ir itin privati estetinės chirurgijos klinika, turinti modernų požiūrį į plastinę chirurgiją. Pagrindinis klinikos vadovo ir chirurgo Gintaro Papečkio...
Kaune
€ 1.00/procedūra

Grožio injekcijos: greitas ir efektyvus kelias į jaunatvišką išvaizdą


Grožio injekcijos gali būti greitas ir efektyvus būdas pasiekti jaunatvišką išvaizdą. Šios procedūros gali suteikti matomus rezultatus per trumpą laiką ir pagerinti odos būklę bei išvaizdą. 

Svarbu pasikonsultuoti su patyrusiu specialistu, kuris gali padėti jums pasirinkti tinkamas grožio injekcijas ir užtikrinti jų saugumą bei efektyvumą. Taip pat svarbu reguliariai prižiūrėti injekcijas, kad ilgai išlaikytumėte norimą išvaizdą. Grožio injekcijos gali būti puikus būdas jaustis žaviai ir pasitikinčiai savo oda.


Pasitikėkite mūsų ekspertais grožio injekcijų srityje - minkšta ir jauna oda garantuota


Mūsų profesionalai turi platų patirties ir žinių bagažą grožio injekcijų srityje. Mes suprantame, kokia svarbi jūsų išvaizda ir patogumas, todėl darome viską, kad įgyvendintume  jūsų tikslus ir padėtume jums pasijusti geriau.

Mes atliekame įvairias grožio injekcijas, įskaitant botoksą, hialurono rūgštį, lūpų putlinimą ir daug kitų procedūrų. Mūsų tikslas yra suteikti jums natūralią ir jaunatvišką išvaizdą be chirurginių įsikišimų. Mes atsižvelgsime į jūsų individualius poreikius ir pasirinksite tinkamiausią injekcijų rūšį, kad pasiektumėte norimą rezultatą.

Pasitikėkite mūsų profesionalais, kurie naudoja saugias ir patikimas procedūras. Mes stengiamės, kad jūsų oda būtų minkšta, jauna ir žavinga. Susisiekite su mumis šiandien, kad suderintumėte susitikimą ir pradėtumėte savo kelionę link grožio ir pasitikėjimo savimi.


Grožio injekcijų naudojimo privalumai


Grožio injekcijos yra populiarus būdas atjauninti odą ir pagerinti išvaizdą . Šios procedūros turi daug privalumų:

Greitas rezultatas: Grožio injekcijos suteikia greitus ir pastebimus rezultatus. Jūs galite matyti pagerėjimą jau per kelias dienas ar savaites po procedūros. Daugelis grožio injekcijų nereikalauja ilgo atkūrimo laikotarpio. Tai leidžia greitai grįžti prie kasdienio gyvenimo veiklų be didelių apribojimų.

Mimikos raukšlių mažinimas: Botokso injekcijos sumažina mimikos raukšles ant veido, gali sušvelninti ar net visiškai pašalinti įvairias raukšles.

Natūralus rezultatas: Gerai atliktos grožio injekcijos suteikia natūralų išvaizdos patobulėjimą.

Saugumas ir patikimumas: Grožio injekcijos yra saugios ir dažnai rekomenduojamos medicininės specialistų.

Individualūs rezultatai: Grožio injekcijos gali būti pritaikytos jūsų individualiems poreikiams ir tikslams, todėl jūs galite pasiekti norimą išvaizdą.

Ilgaamžiškumas: Nors grožio injekcijos nėra amžinos, jų rezultatai gali išlikti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų, priklausomai nuo procedūros tipo.


Grožio injekcijų į skirtingas kūno vietas kaina


Grožio injekcijų kainos gali labai skirtis priklausomai nuo to, kokios kūno vietos reikia gydyti ir kokios konkrečios procedūros bus naudojamos. Čia pateiksime apytiksles kainų ribas, tačiau svarbu prisiminti, kad kainos gali kisti priklausomai nuo klinikos, specialisto kvalifikacijos ir kitų veiksnių:

Botokso injekcijos: Botokso injekcijų kainos dažnai nurodomos už vieną vienetą. Vidutinė kaina Lietuvoje gali būti apie 5-10 eur už vienetą. 

Hialurono rūgšties injekcijos: Hialurono rūgšties injekcijų kainos priklauso nuo to, kiek ml produkto bus naudojama. Vidutinė kaina gali svyruoti nuo 200 iki 500 eurų už ml.

Riebalų injekcijos: Riebalų injekcijos kainuoja daugiau nei kitos injekcijos, nes reikalauja riebalų paėmimo ir paruošimo. Vidutinė kaina gali būti nuo 500 iki 2000 eurų, priklausomai nuo procedūros apimties.

Lipolizė: Lipolizės kainos gali skirtis priklausomai nuo to, kiek sričių bus gydoma. Vidutinė procedūros kaina gali būti nuo 100 iki 500 eurų už sritį.

Vitaminų injekcijos: Vitaminų injekcijos kainuoja mažiau nei kai kurios kitos procedūros. Vidutinė kaina gali būti apie 50-100 eurų už injekciją.

Svarbu suprasti, kad tai yra tik apytikslės kainos, o tikras kainų diapazonas gali labai skirtis priklausomai nuo vietos, klinikos prestižo ir specialisto patirties. Prieš pasirenkant procedūrą, patariame pasikonsultuoti su specialistu ir gauti kainos įvertinimą atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.