Veido valymas yra vienas iš pagrindinių grožio ritualų, kuris ne tik padeda išvalyti veido odą nuo nešvarumų, bet ir pagerina jos būklę bei suteikia jai sveiką ir šviežią išvaizdą.

Veido valymas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MB " Grožio Prisilietimas" Vidutinė rinkos kaina
Atliekamos veido procedūros: Veido valymai Rugštinis veido valymas 35 eur. Ultragarsinis veido valymas+ sonoforezė 40 Eur. Tai gilus porų išvalymas, taikant ultragarso bangas. Šis veido...
Panevėžyje
€ 25.00 - 115.00

Kas yra veido valymas ir kodėl jums jo reikia – svarbiausi faktai


Veido valymas yra kosmetologinė procedūra, skirta išvalyti veido odą nuo nešvarumų, riebalų ir negyvų odos ląstelių, siekiant pagerinti odos būklę, jos išvaizdą ir sveikatą. Kodėl jums reikia veido valymo? Veido valymas turi daug privalumų ir svarbiausi iš jų yra šie:

Švari oda: Veido valymas padeda pašalinti nešvarumus ir riebalus, paliekant odą švarią ir šviežią.

Mažina spuogų riziką: Valymas padeda išvalyti poras ir mažina spuogų riziką. 

Išlygina odos paviršių: Pilingas ir ekstrakcija padeda išlyginti odos paviršių, sumažinant raukšles ir nepageidaujamus randus.

Geresnis odos priežiūros produktų veikimas: Valymas leidžia odos priežiūros produktams geriau prasiskverbti į odą ir suteikia jiems geresnį poveikį.

Atsipalaidavimas: Veido valymas gali būti malonus būdas atsipalaiduoti ir pasirūpinti savimi.

Sveika oda: Procedūra prisideda prie odos sveikatos palaikymo ir jos ilgaamžiškumo.


Veido valymas – svarbiausia veido procedūra: mūsų paslaugos ir patarimai


Veido valymas yra viena iš svarbiausių veido procedūrų, kurios padeda išlaikyti veido odą sveiką, švarią ir švytinčią. Profesionalūs kosmetologai teikia aukštos kokybės veido valymo paslaugas, atsižvelgdami į kiekvieno kliento individualius poreikius. Jų paslaugų asortimente yra įvairių veido valymo procedūrų, pritaikytų skirtingiems odos tipams. Tai apima:

Giluminį veido valymą: Procedūra, kurioje naudojamas specialus valymas ir pilingas, siekiant pašalinti gilius nešvarumus.

Jautrios veido odos valymą: Skiriama turintiems jautrią odą, kuriai reikalingas švelnus valymas ir drėkinimas.

Spuoguoto veido valymą: Tinkamas tiems, kurie turi problemų su spuogais ir riebia oda.

Hidratacinį veido valymą: Suteikia odai intensyvią drėgmę ir maitina ją būtinomis medžiagomis.

Svarbiausi veido valymo patarimai. Nors veido valymą geriausia atlikti profesionalus kosmetologas, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti patys, kad išsaugotumėte švarią ir sveiką odą. 

Nuolatinė odos priežiūra: Rūpinkitės savo oda kasdien, naudodami valymo priemones, tonikus ir drėkinamąjį kremą, pritaikytą jūsų odos tipui.

Kruopšti higiena: Reguliariai valykite veidą, kad pašalintumėte makiažą ir nešvarumus.


Valgykite sveikai: Mityba turi įtakos odos būklei. Įtraukite į savo dietą daug vaisių, daržovių ir gausiai vandens.

Geras miegas: Užtikrinkite gerą miegą, kad jūsų oda atsigautų ir atrodytų šviežiai.

Apsaugokite odą nuo saulės spindulių: Naudokite apsauginius kremus nuo saulės, kad išvengtumėte odos pažeidimų.


Ultragarsinio veido valymo privalumai


Ultragarsinis veido valymas yra viena iš pažangių veido priežiūros procedūrų, kurios gali turėti daug privalumų jūsų odai. Ši procedūra naudoja ultragarso bangas, kad išvalytų odą giliau nei tradiciniai veido valymo metodai. Ultragarso veido valymo privalumai.

Gilus valymas. Ultragarsinis veido valymas yra efektyvesnis nei dauguma kitų veido valymo procedūrų, nes jis gali pasiekti giliau esančius nešvarumus ir riebalus. 

Mažiau odos traumų. Ultragarsinio veido valymo metu nenaudojami aštrūs mechaniniai instrumentai, kurie gali pažeisti odą. Tai reiškia, kad procedūra yra švelnesnė ir nesukelia odos traumų.

Porų susiaurėjimas. Ultragarsinis veido valymas padeda atverti ir susiaurinti poras. Susiaurintos poros leidžia odai atrodyti lygesnei ir jaunatviškesnei.

Pagerinta odos tekstūra. Po ultragarso veido valymo oda dažnai tampa švelnesnė ir lygesnė. Procedūra pašalina negyvas odos ląsteles ir skatina naujų ląstelių atsinaujinimą. 

Sumažinta uždegimo rizika. Ultragarsinio veido valymo metu ultragarso bangos padeda sumažinti uždegimą odos giluminiuose sluoksniuose. Tai ypač naudinga turintiems problemų su spuogais arba jautria oda.


Veido valymo kaina


Kai kalbame apie veido valymo kainą, svarbu suprasti, kad ji priklauso nuo kelių veiksnių. Šie veiksniai apima:

Veido valymo tipą: Kainos gali skirtis priklausomai nuo to, kokią veido valymo procedūrą pasirinksite. Gilus veido valymas, ultragarso valymas ar kitos specialios procedūros gali turėti skirtingas kainas.

Kosmetologo kvalifikacija: Patyręs ir kvalifikuotas kosmetologas gali pasiūlyti aukštesnės kokybės paslaugas, tačiau tai taip pat gali paveikti procedūros kainą.

Odos būklė: Jei turite konkrečių odos problemų, tokių kaip spuogai ar raukšlės, gali prireikti papildomų procedūrų, kurios taip pat gali padidinti kainą.

Klinikos ar salonas: Kainos gali skirtis nuo to, ar procedūrą atliekate kosmetologijos klinikoje, grožio salone ar spa centre. Kiekviena vieta gali turėti savo kainų politiką.

Regionas: Kainos taip pat gali skirtis priklausomai nuo to, kur gyvenate. Didžiuosiuose miestuose veido valymo paslaugos gali būti brangesnės nei mažesniuose miesteliuose.

Kiek gi kainuoja veido valymas? Veido valymo kaina Lietuvoje gali svyruoti nuo 30 iki 150 eurų ir daugiau. Tai tik apytikslės kainos, o kiek jūsų konkreti procedūra kainuos, priklauso nuo minėtų veiksnių. Todėl svarbu pasikonsultuoti su paslaugų teikėju, kad sužinotumėte tikslią kainą ir galimai gautumėte individualų pasiūlymą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.