Veido procedūros Alytaus raj.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Pagal pateiktą užklausą, jokių paslaugų skelbimų neradome... Šiuo metu "Veido procedūros" skiltyje paslaugų skelbimų neradome...

Veido procedūros

 Tobulos odos paslaptis – ne brangiausios kosmetikos priemonės, o kasdieninis odos priežiūros procesas. Vieni žmonės skaisčią ir lygią odą paveldi genetiškai, kitiems reikia nuolatos kantriai ir sistemingai ją prižiūrėti, kad atrodytų nepriekaištingai.Jūs galite rinktis šias veido odos priežiūros procedūras: veido odos valymas, šveitimas, drėkinamosios maitinamosios procedūros, mezoterapija, adatinė injekcija, pigmentinių dėmių šalinimas, rūgštinė procedūra. Veido odos procedūros yra atliekamos grožio salonuose, studijose, kabinetuose, SPA centruose, grožio ir estetikos klinikose. Procedūras atlieka kosmetologai, grožio ir estetikos klinikose aukštos kvalifikacijos gydytojai dermatologai. 

Veido valymo procedūros

 Mechaninis veido valymas yra viena iš populiariausių ir efektyviausių veido procedūrų. Šios procedūros metu pirmiausia atliekamas veido nušveitimas ir nuprausimas, kuomet pašalinamos senos ir negyvos veido ląstelės. Tada veidas suvilgomas šiltu kompresu ir specialiomis priemonėmis, kad atsivertų poros ir į veido paviršių iškiltų visos kenksmingos odos viduje užsilikusios medžiagos. Po brinkinimo kruopščiai išspaudžiami gilūs spuogeliai, inkštirai. Tuomet su specifiniu šveitikliu oda valoma, atkuriama pusiausvyra, tonizuojama, balinama ir skaistinama. Vėliau naudojama speciali raminanti kaukė sutraukianti poras arba drėkinanti atsižvelgiant į odos tipą. Galiausiai atliekamas lengvas veido masažas su odą raminančiu kremu ir gydomaisiais serumais. Drėkinamoji ir raminamoji procedūra išsausėjusiai, sudirgusiai, šerpetojančiai, papilkėjusiai ar švytėjimo netekusiai odai yra reikalinga išskirtinė visapusiška priežiūra. Procedūros metu, naudojant drėkinančias priemones su raminamosiomis medžiagomis, oda atgauna vientisą spalvą, tampa lygi ir skaisti. Veido valymo procedūra su rūgštimis atliekama su vaisinėmis rūgštimis, kurios stimuliuoja epidermio atsinaujinimą, stabdo odos senėjimą, vienodina ir skaistina odos spalvą, tonizuoja ir lygina veido ovalą. Po procedūros pastebimai išsilygina smulkios raukšlelės, patempiama oda, susivienodina ir išsilygina odos spalva. Mezoterapija – tai medicininė invazinė gydymo technika, kurios metu į probleminės veido odą nedidelėmis injekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Biologiškai veiklūs preparatai (grožio kokteiliai) patenka į 0,5–1.0 mm odos gylį, tiesiogiai veikdami korekcines zonas. Ši gydymo metodika suaktyvina elastino ir kolageno gamybą, sutvirtėja oda. Mezoterapijos pagalba oda gali būti greitai ir ilgam laikui prisotinta drėgme, ypač kai oda yra išsausėjusi po saulės nudegimų, soliariumo arba žemos temperatūros poveikio. Procedūros metu galima pašalinti pigmentines dėmes, panaikinti ar bent jau sumažinti kraujagyslių žvaigždes – preparatai puikiai sustiprina kraujagyslių sieneles, normalizuoja riebalines liaukas, išlygina randus nuo spuogų.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.